Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jaaaaaj toto neni mozne :)

ja idem PRIMARNE pre sunku do Hainburgu...

2 hodiny cesta domov, (kolony), a...

a co? :D

a ked pridem domov, spomeniem si ze salamu som mal kupit :)

ach, zasekol som sa pri rybach/mase a blba salama :)))

co uz.. klasika, uz som na toto stary :D zabudlivost...

ojka

inko, ty trapka :DDD ale čo, aspoň ktosi z nás na tejto škole teda exceluje jak sa patrí (((-: mám z teba radosť i z tvojho enormného počtu opravákov (;
ehm, ale to fakt, až v auguste? tak to sú trafení ľudia na tom študijnom, však to ju mohli kľudne ešte dopísať...
ale neboj, diplomka ti určite dopadne super ((: však si sa s ňou poctivo natrápila (;

[zruseny1]

david je aj to mozne :D mojej spoluziacke sa to stalo, nestihla sa prihlasit na statnice v tretiaku, takze isla v auguste

ale este predtym treba tie diplomovky zbuchat, mne sa ma veduci ozvat buduci tyzden, tak som napjata velice...
ojka tak aspon v pocte opravakov vediem :D

david23

jéééj, takto to máme pekne po sebe, tak vás budem informovať, ktorá caterringová firma robí najlepšie chlebíčky, kde viažu najkrajšie kvety a kde sa predávajú najlacnejšie granáty, ak by to náhodou nechceli dať:-)

david23

ja som ich mal tiež dosť, ale už si nepamätám koľko, min. rok jeden a teraz tie 2. z tohto predmetu. Do kelu, mám horší opravákovský priemer:-)
Tak ja sa už poberiem, cez noc som nespal kvôli tej skúške a počit eufórie nahrádza únava. Dobrú noc a držte sa.

ojka

pche, u inko na fakulte maju ing. štátnice tiež skôr ako by, brekekeeee, kde je tá spravodlivosť...21.5.-1.6., len pre jej odbor presne neviem....

david23

inko, len aby sa ti nestalo, že sa tá info k tebe dostane až po funuse, teda štátniciach:-)
tak mám to z vás teda najlepšie, akoby Rytmus povedal: to som teda vychytal:-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.