Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ale ale :D slovko carovny sa tu krasne udomacnilo :)
co sa deje s tou bratislavskou mdh? :D
dve 88 pristavene obdalec nastupista, autobus mal prist o pol, bolo za 5 tristvrte a ti autobusari sa len jeden na druheho pozerali :D jednej starej babke rupli nervy, ked sa konecne autobus pohol k nastupistu, tak mu takmer skocila do cesty a vytasila na neho takeho fakaca, aky svet este nevidel :D
ja som myslela ze skolabujem :D

ojka.

ahoj J111 (:
a to si si dal budíka, či si sám od seba vstal? celkom dobrý začiatok, ale ja by som to ešte posunula na skoršiu hodinu to vstávanie (:

ojka.

ach, tak to mi je potom jasné, vnúča severu ((-:
nooo, ja si pamatam BA riadne zasneženú asi pred 4-5 rokmi... odvtedy slabota,... preto sa vždy teším domov, hehe

david23

ojka ja som rodený bratislavčan, ale som narodený v marci, čiže to bude asi tým a určite som poznačený aj tým, že starí rodičia bývali na Liptove, tak som si toho snehu počas prázdnin za života užil:-) Ale Bratislava voľakedy bola plná snehu tak pred 15 rokmi, si pamätám, ako boli pri garážach koridory snehu a robili sme si tam ako decka iglá, alebo sme 2km šľapali so sánkami na taký riadny kopčisko... ale za tých posledných 7 rokov tu teda veľa snehu nenapadalo a keď aj napadol, hneď sa roztopil:-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.