Prečo ešte nespíte?

ojka.

ahoj J111 (:
a to si si dal budíka, či si sám od seba vstal? celkom dobrý začiatok, ale ja by som to ešte posunula na skoršiu hodinu to vstávanie (:

ojka.

ach, tak to mi je potom jasné, vnúča severu ((-:
nooo, ja si pamatam BA riadne zasneženú asi pred 4-5 rokmi... odvtedy slabota,... preto sa vždy teším domov, hehe

david23

ojka ja som rodený bratislavčan, ale som narodený v marci, čiže to bude asi tým a určite som poznačený aj tým, že starí rodičia bývali na Liptove, tak som si toho snehu počas prázdnin za života užil:-) Ale Bratislava voľakedy bola plná snehu tak pred 15 rokmi, si pamätám, ako boli pri garážach koridory snehu a robili sme si tam ako decka iglá, alebo sme 2km šľapali so sánkami na taký riadny kopčisko... ale za tých posledných 7 rokov tu teda veľa snehu nenapadalo a keď aj napadol, hneď sa roztopil:-(

ojka.

david ((: môžem otázočku? ty asi nebudeš priamo z BA, len bývaš na intraku, že? (; sa pýtam, lebo echt bratislavčanov nepoznám, čo maj radi sneh a zimu ((:

david23

ojka aj tebe krásne dobré ránko;-) jj, dnes už po snehu ani pamiatky, včera tu v BA asi poslednýkrát snežilo a ja mám tak zimu ráááááááád:-( budem si na ňu musieť zas pár mesiacov počkať...

ojka.

zdravíčko, ránečko všetkým (:
uff, vonku je zasa také teplo, min 10°C, a ked si pomyslím, že včera ráno o takomto čase snežilo, tak je to zaujímavé :D čisté aprílové počasie ((-: