Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

binghi nazdááárek ((:
uff, jaký nezvyk ťa tu stretnúť takto skoro, obyčajne tu na seba narazíme až o takej druhej ráno :D

ojka

ahoj deria ((: hmmm, no ja ti neviem, prečo by ti to nefungovalo,... a čo ti zobrazí miesto toho obrázku? niečo iné? alebo čisté miesto?

Deria

kukuk:)
hej, pomoooc, kto mi viete poradit? vy ste tu taki zbehli v pc....
chcem preniest ten clanok o tych klucenkach v cine na jedno nemecke forum. ale ked to odkopirujem a vlozim, vyjde mi len clanok samotny ale BEZ FOTOGRAFII! kde robim chybu?

J111

Ja som bol viac menej doma, trosku som sa povozil na bicykli, bol som aj v kostoliku /po dlhej dobe/. Vsetko mi to dobre padlo:D

ojka.

zdravíčko (:
čaute chlapi, jak ste nedeľovali? ((:
inkooooooooooooooooooo? de siiiiiiiiiiiii? mám na teba otázku, resp. zákazku, ak sa chceš tých lístkov zbaviť na tú beanku :DD že spolubývajúca by si ich určite kupila, keby si sa ich chcela zbaviť (:

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.