Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

v trnave a bolo to informatika-anglictina..

no ale uroven nic moc :/

resp ja som tam bol len 3/4 roka a uroven nic moc.. nic nas nenaucili, uprimne mali sme na informatike pascal programovanie, to iste co v 5./6. rocniku na gymnaziu, a anglictina, tam sme presli asi 2-3 lekcie (na gympli sme mali 8-10 lekcii rocne), ceze i ked uroven by usla, ale mizerna rychlost

akoze ja som tam mal mat tie koncorocne prace z toho alebo co, a som si zle zapisal datum a tak ma vyvolala, nech idem s pracou kecat a ja ze "to uz dnes?" a tak som nemal na vyber, isiel som bez prirpavy a ... bezproblemov :)

no ale pointa je, ze s mojou mizernou anglictinou ked som tam takto "presiel" tak ta uroven hovori sama za seba :) zas nemam modre oci, aby ma pustili pre to :)

ojka

lost, neviem, či sú tam prijímačky...možno skôr osobné pohovory, netuším.... ale takej pedagogike, kde by sa museli robiť talentovky, tak takej vy som sa najradšej vyhla (((-:

lost

neviem ako na socialnu pracu, ale na pedagogiku neboli :)
i ked tam boli jasne pravidla, ze "ok skusky nie, ale 1/2 z vas neprejde prvy semester" :D

ojka

inko, ale však ja by som pracovala (ak sa zadarí), aj normálne v tomto, čo mám :D hento by bolo len také , jak to nazvať "hobby" (((-:
ale ďakujem za názor, prehodnotím to :D

[zruseny1]

lost, ty ma neser :D
ojku by bola skoda v takom smere, len to som tym chcela povedat :D
ojka no ja viem ze som ti kazala to prezradit, ale ked je to taka blboooost tak si radsej nemala :D

ojka

inko, však ja som to prezradiť ani neechcela :D tak na mňa to nezvaľuj :D
fajn, tak pôjdem len na učiteľstvo, môže byť? :D
och to sú prepínaky :D
nakoniec si ani prácu nenajdem a budem poslušne doma sedieť a basta :D

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.