Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

no to je nieco pre mna....s tymi zvieratkami v cine!:( barbarstvo najvyssieho spupna! to co je to za narod, nechapem....najhorsie na tom je, ze to ti ludia kupuju! tu je vidiet, ako sa spotrebitel malo zamysla nad tym, co kupi. smutne....

[zruseny1]

kdeze farbenie, to tazko prezivam aj ja ked mamine raz za mesiac davam do poriadku haro, ten smrad, no koniec, nabuduce uz len s ruskom
u mna ani melir, ani strihanie, nic :D iba henna, uz je zarobena, caka na teple kym si ju vecer kydnem na globus
a takze ty musis trpiet farbenie sestrinych vlasov :D inak teraz je to take zvlastne, ked uz aj viem, ake mas sestry :DD takze farbis na cerveno :D a dobry ma odtien inak :) ze schvalujem :D

ojka

inko, prečo si stále myslíš, že to už mám ? :D
dolaďujem :D ja sa len stále tvárim, že do toho ťukám d-:
ooo, vlasy? a čo s nimi? ostrihať, prefarbiť, melír? (: ja som minule, keď som bola doma farbila sestre vlasy, taká nafetovaná som už dávno nebola :D

[zruseny1]

ojka neviem ci do ruzova..snad aj ano :)
a co planujem spachat? dneska su na programe vlasy..aby sa nepovedalo, ze nie som zena :D
som minule prisla s nalakovanymi nechtami a chalani kamosi ze coooooo to maaaaas si normalna? :D
a ty co mas na programe? co este tukas? ved uz to mas cele napisane
jaj a o tej Cine si tiez myslim svoje...su to sikmooki posahanci a vobec sa mi nepacia co robia, ci uz s ludmi, alebo s obchodom, proste ja im nerozumiem..bila by som ich vsetkych po hlavach...a este s tymi rybenkami a korytnakami to dneska zaklincovali

ojka

lebo to mi príjde totálne postavené na hlavu..... akože chápem, o čo im tou politikou šlo, ale veď to je proti prírode....
sa ani nečudujem, že tam toľko veľa žien pácha samovraždy,... kdesi som čítala, že podľa WHO je to až 5OO denne //-:
celá čina, to je pre mňa jedna veľká nepochopená mentalita (:

ojka

tssss, toto je čistá provokácia, ja tu sedím, poctivo kreatívne ťukám do PC a spolubývajúca bezstarostne ešte pod perinou odfukuje.... ((((-:

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.