Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, ale to ,že ju dopisujem, to neznamená, že je dobre... to len ona si zmyslela, že jej to mám uplne cele odovzdať, podľa mňa mi dá určite niečo prerobiť... možno už i to, čo mi v štvrtaku schvalila, lebo hento je asi neyspytateľná ženská ((-:
noo, hej, je sobota :D ale marec sa blíži, a makáme na účtovných závierkach, je toho dosť... a v štvrtok po škole by som chcela už domov taktne zdúchnuť, tak by som si urobila doma predlžený víkend (-:O
inač, aká matka - taká katka :D inko, asi na tom niečo bude, no čo, podarila si sa mamine :D
to ten tvoj školiteľ je nejaká mladý frajer, čo tak na posilke frčí? teeeeeeeda....

[zruseny1]

ojka ty si ani nepamatas kedy to bolo...to je horsie ako som si myslela :D
ja som spala take dve hodinky, bola som vystresovana z toho vysetrenia tak hned ako som prisla domov som tahala so postele :)
budila som sa s nadejou, ze poobedny spanok pridava na krase..... Ná, nist teda...mozno nabuduce :D

J111

Spanok ma trapi par mesiacov, uz mam nove lieky /konecne/ a tie hlasy cirka dva roky. Hlasy su vlastne moje myslienky.

[zruseny1]

myslim ze moj skolitel travi viac casu v posilke nez citanim mojej prace
zajtra je sobota, nie? taka pracantka tvoja sefova:)
mamina je zlata, to hej, ale prehnane nuka, porcie dava ako drevorubacom
neznasam to :D
a podla slov mojho frajera robim detto to iste :D

ojka jak ti zavidim, ze uz koncis s tou pracou :) ja mam zlaho tusaka, ze on mi moju da prepisat..klepnem ho cinkou

ojka

inko :D
ale no, však to len zapiť tie tyčinky, džúsom (ale už bez štamprilíkov, do nich mi nalieval džús kamarat predvčerom, či kedy to bolo) :D i čaj si teraz robím :D mňam, mňam (:
J111, hlasy? aaaaa aké hlasy? ako určite to nie je nič príjemného, ale myslela som, že ako naladené sú tie hlasy pozitívne, či negatívne....
a ten tvoj spánok, ten ťa trápi už ako dlho? (:

[zruseny1]

jessus, hlasy? neprijemne, riesis to?
ojka ty sa mi dnes nezdas..mas chut pit a mas moc dobru naladu? co to co to? :D

uha, dneska tu asi pobudnem dlhsie, nemala som spat poobede, kikirikat budem do rana :D

ojka

inko, jasné, že sa vyrabajú, to sú najlepšejšejšejšejšie tyčinky na svete ((:
och, ovocná bomba, mňam, to zvyknem doma robiť pre celú family :D ale máš zlatú maminu (:
nooo, a môj víkend, samozrejme sa budem baviť s DP, a slúbila som vedúcej, že ak ma bude zajtra potrebovať, tak možno poobede skočim i do práce (:
a čo tvoj víkend? tvoj školiteľ sa už ozval? alebo ty jemu? (:

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.