Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, tak mu(jej?) kľudne odpíš i teraz, šuhaj(ka?) si to určite(asi) prečíta :D
inak, čo máš vlastne proti tej sobote, čo som sa ťa to pýtala? :D
inko, noooooo, uprimne povedané, meno mi nič nehovorí, a odtiaľ žiadneho takého človiečika ani nepoznám (: ale aký je ten svet malý, že zakotvil v BA (:
moja chyba je, že ja poznám veľa ľudí z videnia a po mene nie :D
a to isté platí i o filmoch... na obsah sa chytám, ale na názov filmu často nie :D

[zruseny1]

mne sa slovne spojenie maximum na krase az moc paci :D ibaze sa ma netyka, TO je TEN problem :D
okej, napisem ti meno do spravy :D

lost

hm, skoda ze som nemal cas odpisat na

,.,

hold, stava sa, ze clovek vyberie zlu a rande sa nepodari, ale nemal by si vylievat svoju zlost na nas :)

ojka

eeeej, z mojich žilinských končín? tak to bude určite nejaký šuhaj ((: hmmmm, interesantné :D len takto ma nik nenapadá, to by si mi musela do správy napísať jak sa vola ((:
hm, slovné spojenie maximum na kráse sa ti nepáči? sa ti z toho zíva? :D nejak skoro (;

ojka

J111 , brekekeee, tak treba aj kávu vysadiť, skúšal si? (:
inko, nooo, ja mám školu utorok až v štvrtok a z toho mám len jedno povinné cviko v stredu, ale na prednášky tiež chodím, lebo sú to čisto nové predmety prvý rok teraz a nie sú k tomu žiadne učebnice (: takže v BA sa zdržiavam pondelky a piatky výlučne kvoli práci (:

[zruseny1]

ojka mlady, kolko moze mat netusim, cerstvy píejdždí :P
inaaaaaak nepoznas ho? on je z tvojich zilinskych koncin :))

ojka

inko, to koľko rokov potom má? :D och, kiežby aj u nás po katedre behali nejaký taký "schopní" :D radosť potom chodiť do školy... d-: