Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

aj cestujes vo stvrtky? a nekoncis v stredu?
ci to zase pletiem
u mna to najskor vyzeralo na trojdnovy rozvrh, nuz ale bol by v tom cert aby to cele vypalilo tak hladko :D takze sa musim uspokojit aj s jednym volnym dnom

ojka

inko :D dobre, dobre, pamatam, bolo tooooo, bolo toooooo predvečerom :D
noooo, nabudúce musíš podľa mňa dlhšie , aspoň 3 :D alebooooo, potom si už na kráse dosiahla maximum a viac sa nedá.....
ja by som pooobede nemohla spať, mne by to svedomie nedovolilo (-:O
izeeeeeeeeeeeee, sa vám musím pochváliť, už zo mňa nie je posledný jednorožec, hrča z hlavy zmizla :DD i ked je to ešte trošku citlivé, ale hrča už nie je ((:

[zruseny1]

ojka neviem naisto ci je velky fanusik posilky, ale vyzera tak, ze ano :D

vyzera dobre, nebudem klamat, fuj ale ked chodil obtiahnuty, tak to bol des!
ale nebudes nic prerabat, uvidis :) mozno nejake detaily

J1 no musim hodit na pravidelne sono prs...

ojka

J111, a nestalo sa niečo výrazne v tvojom živote, keď ťa ten spánok prestal poslúchať? (; väčšinou to tak zvykne...

ojka

inko, ale to ,že ju dopisujem, to neznamená, že je dobre... to len ona si zmyslela, že jej to mám uplne cele odovzdať, podľa mňa mi dá určite niečo prerobiť... možno už i to, čo mi v štvrtaku schvalila, lebo hento je asi neyspytateľná ženská ((-:
noo, hej, je sobota :D ale marec sa blíži, a makáme na účtovných závierkach, je toho dosť... a v štvrtok po škole by som chcela už domov taktne zdúchnuť, tak by som si urobila doma predlžený víkend (-:O
inač, aká matka - taká katka :D inko, asi na tom niečo bude, no čo, podarila si sa mamine :D
to ten tvoj školiteľ je nejaká mladý frajer, čo tak na posilke frčí? teeeeeeeda....

[zruseny1]

ojka ty si ani nepamatas kedy to bolo...to je horsie ako som si myslela :D
ja som spala take dve hodinky, bola som vystresovana z toho vysetrenia tak hned ako som prisla domov som tahala so postele :)
budila som sa s nadejou, ze poobedny spanok pridava na krase..... Ná, nist teda...mozno nabuduce :D

J111

Spanok ma trapi par mesiacov, uz mam nove lieky /konecne/ a tie hlasy cirka dva roky. Hlasy su vlastne moje myslienky.