Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

myslim ze moj skolitel travi viac casu v posilke nez citanim mojej prace
zajtra je sobota, nie? taka pracantka tvoja sefova:)
mamina je zlata, to hej, ale prehnane nuka, porcie dava ako drevorubacom
neznasam to :D
a podla slov mojho frajera robim detto to iste :D

ojka jak ti zavidim, ze uz koncis s tou pracou :) ja mam zlaho tusaka, ze on mi moju da prepisat..klepnem ho cinkou

ojka

inko :D
ale no, však to len zapiť tie tyčinky, džúsom (ale už bez štamprilíkov, do nich mi nalieval džús kamarat predvčerom, či kedy to bolo) :D i čaj si teraz robím :D mňam, mňam (:
J111, hlasy? aaaaa aké hlasy? ako určite to nie je nič príjemného, ale myslela som, že ako naladené sú tie hlasy pozitívne, či negatívne....
a ten tvoj spánok, ten ťa trápi už ako dlho? (:

[zruseny1]

jessus, hlasy? neprijemne, riesis to?
ojka ty sa mi dnes nezdas..mas chut pit a mas moc dobru naladu? co to co to? :D

uha, dneska tu asi pobudnem dlhsie, nemala som spat poobede, kikirikat budem do rana :D

ojka

inko, jasné, že sa vyrabajú, to sú najlepšejšejšejšejšie tyčinky na svete ((:
och, ovocná bomba, mňam, to zvyknem doma robiť pre celú family :D ale máš zlatú maminu (:
nooo, a môj víkend, samozrejme sa budem baviť s DP, a slúbila som vedúcej, že ak ma bude zajtra potrebovať, tak možno poobede skočim i do práce (:
a čo tvoj víkend? tvoj školiteľ sa už ozval? alebo ty jemu? (:

J111

Aha, cize ona stanovuje diagnozy?:D Ja som si dochodok len vybavil, hoci nejake tie problemy mam, to nepopieram. Co tam mali napisat diagnozu, na ktoru by mi nic nedali???:D Dufam, ze ma neodhalia:D
V podstate je to jedno, lebo ja uz mam take podivne problemy cirka tri roky a to je dlhodobost. Napr. pocujem obcas hlasy, to ma trapi momentalne, inak nic.

*inko

ojka dru tycinky :DD to sa este vyraba?
mna mamina doslova napchala ovocnou bombou a teraz ma tiez cosi zalubom :D
a ako budes vikendovat?

ojka

no a niečo trošku prospešné pre dobrú náladičku:
Facebook - ja mám všetkých
Wikipedia - ja viem všetko
Google - ja mám všetko a všetkých
Internet - bezo mňa by ste neboli
Elektrina - však sa porozprávajte ;D