Prečo ešte nespíte?

ojka

deria, jasné, že sa nedám, nikomu a ničomu :D
d-:
hmmm, fajn, teraz by to chcelo tie tyčinky niečím zapiť :D

*inko

J111
co ja viem ci nasralo ci nenasralo,
sak mne tiez uz stanovila diagnozu nejakej poruchy spojenej s naivitou :D tak vies, co som sa mala hadat? pousmiala som sa nad tym, myslim ze som jej aj podakovala a isla si svojou cestou :DD
musis vediet rozlisit, ci ti dana osoba stoji za to, sa nou zaoberat a ujasnovat si s nou iste veci...mne sa nechcelo...:P

ojka

inko ((((-: stane sa, už na to kašli (: čakaj, aké usmevné prihody prinesie budúcnosť :D
och, práve som doslova zošrotovala malý balíček dru tyčiniek, no komu je už len lepšie (-:O

ojka

J111, nooo, slušne poprosím v tejto jemnej ženskej spoločnosti :D
(;
oneee, no, teta tpch je taká špecifická teta, časom si tu vybuduješ obranný štít voči všeliakým ujom a tetám (;

*inko

ojka no to mi hovor..ale ja tu osobu nanestastie este uvidim/ kedze kontroly :D
fuf, ved aj ja som hanbliva a presne takato vec sa mi stane...este sa ma doma pytali, ci ma bude vysetrovat zena ci muz... a ja ze ZENA! nastastie :D
jaj este teraz sa hanbim, uh

ojka

inko, deria :D ehm, čo? kosť? zlesbila? ((((: ženy, ja z vás mám dosť :D inko, nepreháňaj (((-:
inko, a k tomu vyšetreniu, po prvééé som veľmi rada, že výsledky ti dopadli super a po druhé, ehm, :D mne keď sa stane nejaký trapas, tak jediné, čo mi v tom momente pomáha je, že si poviem, že však čo, toho človeka snáď už nikdy neuvidím :DD lebo nech "vyvediem" už hocičo, ja som strašne hanblivá :D