Prečo ešte nespíte?

ojka

akožeeeee.... hmmm, rozmýšľam, či sa k tomu vôbec vyjadrovať /-:
snáď len toľko, že tí čo ma nepoznajú, podľa mňa nemajú právo ma kritizovať (-:O ale ak sa ti na duši uľavilo, tak som rada, aspoň k niečomu to bolo dobré (;

J111

Hej, tpch1:D A len podjebovala a podjebovala /sorry za vyraz/, ze to a hento, potom dokonca cosi vytiahla, co ani neviem, odkial to vzala. Hroza.

*inko

:) tsss..zla teta :) ignoracia je asi najlepsi sposob v takom pripade
aj si pamatas ktora to bola? ze na koho si dat pozor? :D

J111

Dnes mi jedna pani povedala, ze berie socialku cca. 40 eur. Je to normalne? Muz jej nechce nic davat, ze ho dala na sud a pod. Pokial viem, tak ci.ani maju vyssie socialky. Dost ma to prekvapilo.

J111

To ma neurazilo, akurat ma sralo to, ze to zakazdym vytahovala. Nechapem, co tym chcela dosiahnut??? Asi moju kompromitaciu. Ja sa vyjadrujem k nejakej teme a zrazu: on je realny schizofrenik a pod. keci. Koho by toto nevytocilo. Tej babe asi len trochu drbe v kotrbe a pod.

*inko

J111, urazilo ta, ked ti povedala ze si chory? ved to nemusela mysliet v zlom :)
v akej suvislosti to bolo?
inak lost, dobry vyber

J111

Neviem, preco musi vzdy vsade niekto do niekoho pod.ebat. Mne pred nedavnom jedna vysvetlovala, aky som chory a pod., pritom ma to vobec nezaujimalo. Keby som aj bol chory, tak co?:D Nic. Koho by to tu na fore malo trapit. Jedine nejakych zakomplexovanych somarov.