Prečo ešte nespíte?

*inko

lost, chces povedat ze som dopadla este celkom obstojne? :D
ale hlavne ze vysledky mam dobre, ŇE? :)
binghi, v cakarni boli uz iba babicky, tie by si nejakeho nahatanca ani nevsimli
a co tu mate inak noveho? ako sa mate? hm? binghi, hlavne ty..ako si zijes?:) vsetko ok?

*inko

martin, si to s tou ojkou riadne zaklincoval...chlapi, stale je na vas co obdivovat..no...obdivovat nie je to spravne slovo. kazdopadne, rozum az zastane pri vas :D
lost, no parada, dnes hrala pazucha hlavnu rolu na mojom vysetreni :D ( to este k tomu clanku s vydrou, ktory si sem daval)
ach deti, strasny trapas sa mi dneska stal na vysetreni :(
bola som na sonografii...sestricka ma zaviedla do jednej z troch kabinok, kde sa odhlada oblecenie...isli sme mnohymi chodbickami- NEOZNACENYMI. bolo tam vela dveri. Po vysetreni som mala ist nazad do svojej kabinky, obliect sa...a volako som tam bludila, vosla som do dveri- do mamografie, ktora bola prepojena s mojou sonografiou- jeziiiiiiiis a tam druha lekarka so svojou pacientkou, a ja vo dverach, od pol pasa hore vyzlecena..stala som ako TELA vytelene...pacientka a cudzia lekarka hned zazreli na mna, vraj kto ma volal dnu... tak som iba vysukala zo seba, ze ja na mamografiu ani necakam a zabludila som k nim nechtiac... strasne sa hanbim, ach jaj
boze este ze som naha nevybehla do cakarne

ojka

martin, pche ////-: to sa mám uraziť? že LEN ja? tssssssssssssss....
ale inak som radaaaaaaa, že už tečie ((: si to váž (; teším sa (: