Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Ahoj ojkaaa. Si tu len ty:-( ?
Nevadí.
Ľudiaaaaaaa máááam voduuuuuu. Veeeeela vodyyy, už mám všetko plné, ja neviem kam ju mám ešte dávať, ona z neba padáaaaaaaa...:-)

ojka.

zdravíčko, nespáči ((:
vuaaaaaau, jak je vonku krásne slniečkovsky a teplo,... normálne nechápem....
a hlavne nechápem to, že som prišla dnes z práce na intrák za svetla :D
čo s načatým dňom? (((((-:
ehm, lost, a prečo sa tak moc "bojíš" tej soboty? :D

ojka.

aaaale, to čo to to , ránečko, slniečko, budíček vstávame, všetci šup šup z postele, nech to frčí, nech to frčí......
pekný deň všetkým

lost

haha :D

no uz ma ani oci nepuslaluchaju a uz ani prsty (vid ako pisem :D neda sa to kontrolovat ... ach ajaj)

no hold.. asi si nic nekupim a usetrim :D co uz, to je strasne..

ale uz ma aj krk zradza :D

tak ja uz fakt idem, bezodkladne :D

tak gn i tebe :0

ojka

lost!!! a týmto ťa posielam do postele, iď rátať ovečky, resp. čo ja viem, ryžové chlebíčky :D
bru noc prajem

lost

nj.. ono niekedy sa da lahko znovu zaspat v noci ale niekedy nie, hlavne ak ma nieco zobudi o piatej :D aj napriek tomu, ze zaspim o 1 alebo 1:30 ..

ale.. sranda je, ze potom to ani necitim, ale konecne ma to posiela spat o 22-23 :D

ojka

lost, kreditka? nebuď blázen (((-: na to by som sa ja nenechala nikdy nahovoriť (dúfam), lebo keď raz prepadneš už jej "čaru", tak už ťažko z toho von ((:
ooooo, pred 8, tak to gratuľujem ((-:O skús vstávať aj teraz tak a uvidíš, že ten deň sa ti tiež predlži, a to nemusíš byť ani na lyžiach :D
ja sa tiež inak X-krat v noci, nad ránom zobudím... a hlavne na intraku, tu je to ťažké, keď tu žije toľko ľudí, a mna často vie zobudiť aj každá somarina (-:O