Prečo ešte nespíte?

*inko

sympos teta? no tak neviem, zvyknu nam lepsie prednasat, tato dama mi prisla dost sucha
a mozno je to iba tym, ze tieto veci su take automaticky, ved aj my sme to uz v stvrtaku preberali vramci teorie podnikatelskych financii

*inko

ojka, no onee... ma to mrzelo, ze ujo nedosiel, hm..nabuduce ma prist vraj rektor, ale uz byva vo zvyku, ze miesto rektora vzdy dojde Stanek, lenze aj dneska to dopadlo presne opacne, takze neda sa na to spoliehat

a kde si sedela? lebo som sa aj obzerala, ale potom mi uz bolo blbe tolko hlavou otacat
aj si sa zapisala na prezencku nebodaj? :D

ojka.

inko ((((-: prezencka? :DD som sa pucila od smiechu....
ale inak sympos teta,aj by som si s nou pokecala,ked sa nieco pytala,ale nechcela som vycnievat z radu (-:O mi to pripominalo jeden predmet,co sme mali v stvrtaku-fin.manazment...

ojka

zdravíčko
viete,na čo som znova po roku "prišla"? že ten sneh v BA sa mi páčil aj z iného dôvodu, okrem toho blata všade....(:
nebolo na zemi vidno ten bordeeeeeel, čo tam ľudstvo pohádzalo,... ach, mňa toto tak irituje vždy, grrrrrrrrr.....nenormálne zle to vyzerá.....
och, pardón, dobre už som kľudná, pekný slniečkovský deň všetkým prajem (:

ojka

deria :DDD ďakujem, myslím, že ja som už prepracovaná až - až... zajtra budem jak zdochlinka, už sa teším :D
tak potom neskôr prajem bru noc a pekné sny i tebe (: