Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

ojka, to je napad, aj sladky, aj zdravy! ja milujem mandarinky, posledne tyzdne som sa nimi prepchavala ale uz su kysle, som z toho normalne smutna.:(

ojka

och, lost :DDDD čistá lenivosť, vanilkový cukor :DD blázen si.... tak teda pekné sny a bru noc ti prajem, nech sa ti o niečom sladkom sníva :D
deria a je rozhodnuté, asi padne teraz za obeť mandarinka (-:O

lost

ojka, kriza je kazdy den :D tak hej, vies co je blbe? ked som nemal tie ryzove cez vikend sa mi nechcelo nikam ist.. tak som skusal uz aj vanilkovy cukor.. ale nic moc :D

ojka

lost, nechaj si tých sladkých srandičiek aj na zajtra, určite i zajtra na teba padne "kríza" a zješ všetko, čo ti príde pod ruku :D

lost

vidis ojka.. zabudol som si odstavit jablko :D ale takto vecer uz nechcem s tym bzucat :D este pride sused na navstevu :D tusim Maoam ma takeho suseda, ale on neodstsavuje, len trieska s autom :D

ojka

deria, ďakujem, spapaj (: ja tu mám plný nočný stolík sladkých vecí, neviem kedy to pojem :D asi niečo zanesiem i domov mame ((((-:
ja som skôr ovocno-zeleninový "žravec" :D

lost

Deria, haha IP a VIP neexistuje :D len IP ale s tym VIP som myslel ze ViAjPi adresa, ako ked mas cislo napr 0903 111 111 :D
nie ze VIP = IP :))

"zlate cislo" 111 111 0903 .. tak zlata IP 64.64 :D

no do extremom nechcem :0 zatial som zjedol "len" tri srandy odtial, je tam este 12 :D cele ma 300g, cize nic moc :)

podla mna sa s cukrom neda zabit :) skor by to clovek vratil spat.. (ak nie je diabetik).. skoda no :D to by bola moja vysnivana smrt :D lepsie tak ako niekde na dilanici :D