Prečo ešte nespíte?

ojka.

bibi, jasne, celezrnná s cotage je fajn, ja mám rada ((: musíš to vidieť pozitívne, aspoň si nebola hladná :D a prečo si vlastne taká dopichaná? čo sa stalo?
lost, vieš čo sa dnes stalo? :-O videla som INKO :D (och, celá tá situácia je čisté psycho :D) a tie nohy s botaskami, to boli jej samizda, na chopku(?)
inko, inko, tak teda nespi, nespi !!! :DDD och, ty si niekedy pochybovala o mojej skutočnosti? :D som pohoršená :DD
ale dnes poobede som bola v meste s kamaratkami, a keď som sa vrátila, tak večer mal Snehuliak už i kamoša pri sebe, malá sestra sa realizovala, keď sa vrátila zo školy :D tak aspoň mu túto noc smutno nebude (((:

lost

jaj :)
heh a co si si myslela ze je to robot? :D
myslim ze ona nam posielala foto svojej botasky, ci to niketo iny? :D
bud ona alebo ty :P
uz netusim..
zaujimave, mozno o 5-10 rokov sa vacsina ludi aj v reale stretne :D

*inko

videla som OJKU :D
dnes sa tolko zvlastnych veci stalo..ach jaj...zabudim sa a nic z toho nebude pravda.tak radsej nepojdem spat

fuha ryzove chlebicky? su este jedle..teda..ako dlho boli pod taskou? :)
ja som takto minule nasla marshmallow..no nepytajte sa :D

lost

hmm, prave som nasiel dalsie ryzove chlebicky.
haluz, len tak som si robil srandu ze "co ak by som mal jeden pod taskou" (lebo vela krat mi padne na zem a nechce sa mi to zdvihnut..)

a bingooo

toto su uz asi fakt posledne :D i ked asi uz 4ty krat posledne, ktovie co este najdem.. mnam mnam, moja droga, zajtra musim zas nakupit aj keby som musel predat psa..

User_37597

chutny obed?
je chutny obed celozrnna bageta s got.syrom? :D
boze mne snad ta rit odpadne..boli to jak svina :/

*inko

ale vobec nie si strapana :D keby si videla co mam ja prave na hlave... ale zajtra idem medzi ludi, tak hadam by som si mala tie chuchvalce rozcesat
a nepostavis k nemu aj slecnu, nech tam nestoji sam chudak? :)
tak v noci by som sa bala, ale pokym mate branu a pevny plot tak by ta menal nikto prekvapit...
u nas cely bozi den snezi, tolko snehu som ani nevidela :D ja som vzdy miesto snahuliakov stavala smykalky zo snehu :D