Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

coze? on ta udrel???
a preco si nesla inak ked si vedela ze nie je cisty
a hento su tvoje vlasiska? wooow :D peknu farbu mas, jasne nestrihaj, hrce sa teraz nosia :))

ojka.

inko, no ja si kupujem v bufete vždy len bylinkový, a už som im niekoľko krát povedala, ktorý mám u nich rada, tak odvtedy bud len popradský alebo klember mi dajú, takže moja bylinková spokojnosť :D možno ked sa ich každý den opýtaš, či nemajú žíhľavový, tak ho možno kvoli tebe kupia :D
no včera som bola v bufete skôr poobede a večerom, ale dnes som si tam pekne odsedela celú obedňajšiu ((:
ostatné čaje neviem ako chutia (:

ojka.

och, ofina? :D ja som mala naposledy ofinu na základke :D a teraz meria desiatky centimetrov :D čiže je dlhá takáto i43.tinypic.com to by mi bolo asi ľúúúúto strihnúť :D
aaaaale, cestovala som domov :D tak sa niečo predsa stať muselo :D
len tak tak som stihla vlak, tak som si 3 hodinky postála, a vedľa mňa náhodou stál i taký dosť opitý, vulgárny a doslova násilnícky (kapánek) chlap, nooooo, a nejak som sa mu priplietla do rany, tak to moja hlava schytala o ten železný rám okna.... oooooujeeeeeee, v trenčíne si ho čakala na stanici už železničná polícia....

*inko

ojka ja som od vcera doma :) prvy a poslednykrat som mala moznost ist domov uz v stredu lebo vcera mi oznamili ze rozvrh sa meni a teda od buduceho tyzdna este aj stvrtky zarezavam
v tom bufete som bola vcera...stredy mam striedavo v starej a striedavo v novej budove :)
a su dobre tie caje? ja ovocne moc nelubim, su take kysle...skor horke vypijem..ale asi v bufaci zihlavovy nepodavaju :D

ojka.

inko :DDDDD to tá naša stará tetuľa? :D no to je prípad.... ona je samizda aj vedúca toho bufetu :D nuž, vie jak zarábať :D
si bola dnes v bufete? kedy? možno sme sa streli :D
ja väčšinou, chodím teraz na druhú stranu, jak vydávajú jedlo na čajíky :D ale dnes som tam bola len 2 razy, ale teta tiež už len kukla a vedela čo chcem, už ma má v očku :D

ojka.

inko, ja čiapky tiež nenosím, len také tie svoje klobúčilovo-baretkovské prikrývky vlasov a hlavy :D
och, ked je reč o vlasoch, musím si vymyslieť na istú dobu nový účes, aby mi nebolo vidno tú hrču s modrinou, čo mi rastie na čele ...
ehm, nie, neudrel ma snehuliak :D

*inko

OJKA! ozaj, davaj si v bufete pozor na tu staru tetulu...sak ona ma skoro osklbala o 50 eur :D
potrebovala som si rozmenit stovku, tak som si kupila v bufete nejake blbosticky do dvoch eur a ona mi vydala dve dvacky a osem eur
pozeram....hmm... teta ja som vam nedala 50, ale sto:D skoro ma ocmajzla, stara kropackova, ale viem ze to nebolo umyselne :D no aj tak, nepozorna, ts ts :D

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.