Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ja som od vcera doma :) prvy a poslednykrat som mala moznost ist domov uz v stredu lebo vcera mi oznamili ze rozvrh sa meni a teda od buduceho tyzdna este aj stvrtky zarezavam
v tom bufete som bola vcera...stredy mam striedavo v starej a striedavo v novej budove :)
a su dobre tie caje? ja ovocne moc nelubim, su take kysle...skor horke vypijem..ale asi v bufaci zihlavovy nepodavaju :D

ojka.

inko :DDDDD to tá naša stará tetuľa? :D no to je prípad.... ona je samizda aj vedúca toho bufetu :D nuž, vie jak zarábať :D
si bola dnes v bufete? kedy? možno sme sa streli :D
ja väčšinou, chodím teraz na druhú stranu, jak vydávajú jedlo na čajíky :D ale dnes som tam bola len 2 razy, ale teta tiež už len kukla a vedela čo chcem, už ma má v očku :D

ojka.

inko, ja čiapky tiež nenosím, len také tie svoje klobúčilovo-baretkovské prikrývky vlasov a hlavy :D
och, ked je reč o vlasoch, musím si vymyslieť na istú dobu nový účes, aby mi nebolo vidno tú hrču s modrinou, čo mi rastie na čele ...
ehm, nie, neudrel ma snehuliak :D

*inko

OJKA! ozaj, davaj si v bufete pozor na tu staru tetulu...sak ona ma skoro osklbala o 50 eur :D
potrebovala som si rozmenit stovku, tak som si kupila v bufete nejake blbosticky do dvoch eur a ona mi vydala dve dvacky a osem eur
pozeram....hmm... teta ja som vam nedala 50, ale sto:D skoro ma ocmajzla, stara kropackova, ale viem ze to nebolo umyselne :D no aj tak, nepozorna, ts ts :D

*inko

ja sa tesim na jar, pretoze nebudem musiet celit maminmu utoku na to, preco nenosim capice...jezis dneska mi doniesla jednu
je cervena, taka volaka divna, akoby pre smolka, vies, co sa teraz "nosi" medzi pubertakmi, ked ten zadny koniec dolu ovisa a neplni ziadny ucel
asponze ta predavacka je mila, mamina pravidelne vracia veci co mi u nej kupi, takze peniaze nam vrati :D

lost

vidis , idem sa pozriet, ako daleko ta jar je :D mozno ju uz niekde uvidim.. odkial ma prist? aby som vedel ci mam pozerat na sever, juh ci zapad alebo vychod :D ach, ale ani obliekat sa mi nechce :D hold stavim to na kratky rukav zas :D 15 minut ma nemoze zabit :D hola..

lost

jaj to bude parada.. ale ako poznam realitu a fyzikalne zakony, zas niekto hodi do levelu nieco necakane, nejaky "bug" ci cokolvek a pokazi mi zabavu..

lost

ale zas budem nadavat na alergiu (pel) :D

ale nie, tesim sa na jar, lebo konecne mozem ist so psom von na viac ako 30 minut.. a konecne si mozem obud letnu obuv :P :D