Prečo ešte nespíte?

*inko

mutant :) no to ano..ale vraj ma po zime nabehnut velmi rychlo teplo, vraj to nebude klasicka jar, ale rovno leto :) uz aby tu bolo

lost

mne ale zle podmienky neprekazaju, beriem to ako hru :P
(vseobecne, vid napr BEBE pokus..)
ale ak to nejde ani za svet, potom ma to uz stve :D ale flegmatizmus je ako nafukovacie lehatko v rozburenom oceane...

lost

som si ale myslel, ze ma to unavi a budem dobre spat :D
ale neeeeeeee... kdeze, take stastie mat v 1 den :D tazko.. mozno na druhom svete..

lost

*inko

no ked som isiel tam, bolo OK :D
spat ...

ale tak nudil som sa a nieco som mal vybavit, jasne ze sa nic nevybavilo.. dotycny sa tomu vyhol, ale tak spocitam mu to aj s urokmi ;)

lost

u nas v TT je to ako vzdy - nasnezi, vydrzito 1 hod, ak sa modlim tak dve.. a potom bacorina.. tona extremne zle rozsypanej soli na chodniku (chude psie labky) a sneh sa mierne roztopil a potom mrzne, tj. sneh je extremne tvrdy (zas chudak labka)..

toto nie je zima, toto je nejaky mutant :)

lost

*inko

tak ano, ale ten co pusti kamion s takou vybavou/motorizaciou (ze ma pohon na 1 napravu, ci co, nerozumiem tomu, len som niekde cital) by mal ist sediet.. ved to je uz skoda 120 na letnych pneu bezpencejsia :)
no ale to je komplexny problem :)
zle cesty .. to vobec nie je chyba kamionistov.. skoda hovorit :D ked rok co rok cestari dostavaju miliony na nove masiny a rok co rok ich PREKVAPI snezenie :D ako keby sme boli karibsky ostrovcek.. sialene.. dufam ze ti kamionisti dostanu aspon premie a plat 24/7 ked tam cakaju, su defacto v praci :)

*inko

ojka, nerada to priznavam, ale ty si tusim vacsie decko ako ja! :DDD
a anjelickov si kolko urobila na dvore povedz:D