Prečo ešte nespíte?

ojka

och, práve čítam, že u nás doma sú záveje snehu vysoké až po okná na vlakoch, tak to som zvedavá, jak budem dnes zasa cestovať (-:O

ojka.

uau,riadne vonku funi,prave vykotilo a odfuklo 2 kose,do ktorych sa recykluje az na hlavnu cestu,dost nebezbecne... Pomaly mam pocit,ze nam ten vietor zachvilu vyrazi okno,balkon,i celu stenu s nimi,...

ojka.

inko, vám vážne menili rozvrh? ti urobili nejaké okno? či to hodili na nejaký iný deň?
inaaaaak, ja som v tej búrke potom bola (-:O som musela ísť z práce do školy na cviko :D tak som si to užila....
takže bych kľudne i teraz vypadla von,... i keď fúčí, jedno mi je... teraz hodiť také prechádzkové kolečko kolo Dunaja, to by bola pohodička...
lost, ja ten piskot vetra milujem, v škole to nenormálne piští cez niektoré okná :D a i nám na intráku sem tam... bratislavská klasika :D
ehm, INKO, LOST - čo vy dvaja akože máte proti môjmu pudu sebazáchovy? (-8

lost

inac fuka vonku :D

cez okna v teple (20C) domova je to super zvuk :D

taky strasidelny do pozadia :D

vonku ani za svet :D

*inko

to viem, ze sem tam sa objavi a hned aj zmizne :) ale ze sa tu nepride pozdravit, no to je skandal! :P
ale ja tu uz tiez viacmenej stagnujem, uz citim ze to tu pomaly zacnem balit, asi ako vtedy pred rokom, ked som si dala na dlllhu dobu so zdravim pokoj :D citim ze ten cas sa znovu blizi :D