Prečo ešte nespíte?

ojka.

Joo, to ti kedy lost stihol dať také referencie? :DD zasa nie som nejaký profík,... ja si len niekedy od srdca niečo povarím, jak ma napadne (:
ale baklažán je fajn aj len tak vypražený (mám rada, keď sa robí napr. na "cesnakovom oleji" (-:O )
a niekto si ich vypráža klasicky len v trojobale,
aleboooo zapekané baklažány so inou zeleninou mám rada (buď pomedzi to len vajíčko, alebo i s cestovinami to je fajn, taká zmes)
a tak, všeliak pokombinovať.... grilovať sa ti ich asi nebude chcieť :D
aleboooooo (neviem prečo ma pri slove grilovať napadlo mäso) ich môžeš vydlabať, dužinu osmažiť na cibuľke spolu s kuracím mäsom (okoreniť hocičím podľa vlastnej chuti), naplniť to tým a dať do trúby ešte ((:
tám sa dá toho veľa povymýšľať ((:

Joo

ojkaaa nepoznas recept .... neviem co s baklazanom ... to lost ma odporucil ,ze budes vediet ... mas nieco odskusane , mas ??
prosim hod mi recept :-(

ojka

diky inko, a to čo je za predmet, keď to máte tri odbory pospájané? rada by som sa prišla pozrieť, len neviem, či mi to vyjde (: ale každopádne sa budem tváriť nenápadne (-:O
joj, to veru hej, on vie tak pekne od srdca a reálne porozprávať, to musí zaujať každého, i toho najzarytejšieho odporcu prednášok (:
eeej,kino, kino, tak potom sa pochváľ, na čom dobrom ste boli (: