Prečo ešte nespíte?

lost

nj presne :)
ja sice nie som nejak extra zvyknuty na zimu, ale smerodajne odchylky mi hovoria ze ak 0C je mraz, tak -5C nemoze byt extremny mraz :D obzvlast ak su dedinky kde je -50C :D (to by som chcel inac raz vyskusat, Sibir alebo Alaska to mam na to do liste pred smrtou :D )

Ale tak najviac sa smejem, ked je v BA 2cm snehu a uz KALAMITA :D jaj to je sranda :D ale len z pohladu z obyvacky :D nikdy nie auta :D vtedy mam strach ze v ten den budem musiet niekoho pohnat pred sud za neprisposobenie jazdy povahe vozovky :D

ojka.

lost, no jak by som to, dajme tomu že juho-západné slovensko, alebo aspoň BA nie sú tak psychicky a fyzicky pripravené na zimu (:
u nás doma je normálka ked, je vonku -20. Je síce pravda, že na juhu i ked je menej a fučí, tak to na pocitovej teplote riadne pridáva, brrrrrrrrr....
ale kedysi boli predsa také teploty normálne, to si len teraz väčšina ľudí odvykla od takých mrazov, lebo sú zvyknutí na oveľa teplejšie počasie...

lost

ja ich nenavidim a ak by som bol v USA zazaloval by som ich :D

www.aktuality.sk

ze EXTREMNE MRAZY :D

a menej ako -6C cez den som nenasiel a aj to v Presove..

uplni rozmazanci :D

lost

heh, no idem coskoro do PK a uvidim ake bude tam pocasie :D
Ale tak aspon myslim, ze je slnko :D
pretoze mi to svieti do zavesov :D
ale tak , neivem, nejak mi to vypina dnes :D ved som nedavno bol s bastienom vonku :) a bolo stristrvtezamracene :) cize tlmene slnko..
mozno t onevydrzi dlho, ktovie :)
ale tak aspon nie je brutalne sero :)

ojka.

lost, no tak nech nabehne, a nebude, ja budem len rada :D
nooo, slnečno, kde? :D v trnave?
tu v BB akurat tak fučí protivný vietor ako vždy, brrrr....

ojka.

zdravíčko
srdečný pozdrav z práce posielam, jedným očkom som sem kukla, a tu stáááále tichúčko....
príjemný začiatok nového týždňa vám prajem (: