Prečo ešte nespíte?

lost

Zo sebou :D no ale tak .. bezdratovy internet a mrazive vlaky rulez :) lenze za volantom sa velmi neda netovat :) ale tak aspon su tam odstavne pruhy kde sa da :D cize preto som stale online :) ale ked som napr bol 3 dni prec, na vylete tak som citil absitencne priznaky :D lebo moj bezdratovy net tam nemal signal :D (ten ruzovy tmobile net)

lost

Inkognito

:DDDDDDDDDDDDDD

haha, to mi pripomenulo situaciu:

8:02 sedim pri PC a pride mama, sedis tu? 'no len som pozrel nieco, uz idem prec'
9:55 sedim pri PC a pride mama, ZAS TU SEDIS? "nie, len teraz som sem prave dosiel, ved uz idem"
11:23 sedim pri PC a pride mama........

ale niekedy som FAKT mal taku smolu :) ze PRAVE vtedy.. hold, nie nadarmo sa hovori ze rodicia pridu do izby vzdy v tom najhorsom case :D

ojka

bibi, my sme všade a vždy :D roky praxe :D
inko, joooooj, stále je v tej škole zima? včera som tam umrzla skoro, však aj tak vypadám teraz... super, práve si tam zachvíľku odsedím pár hodín do pol siedmej, dúfam, že dostanú rozum a pustia nás skôr (-:O
lost, tie tvoje teorie ma vždy dostanú, fascinujúce :D

lost

Terry Bull , hmm no to je zaujimave, to by som mal teraz napisat Jem, Nejes, Nejeme :D ci niekto je? :))

ach, mal by som si spravit to BEBE, lenze ani sa mi nechce :) coteraz...

[zruseny1]

ojka ja mam teraz volnu hodinu :D takze som sa zasila do prednaskovej miestnosti, akurat tu maju druhaci nejaky predmet :) teda, mali
no ale strasna zima je v skole, sedim v bunde a aj tak mrznem