Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

system, DOSTANEŠ BITKU, druhé video som po 1O sekundach vypla, to prvé som si pustila už 3krat, ja sa nedokážem prestať smiať :D
hmmm, a ja som čarovná tiež a basta :D
lost, noooo, celé to je poprepájané, matika, umenie, veda, spoločenský život... tak dokonalo, že si to ani neuvedomujeme (:

lost

ojka

ale je to nahoda? :) osud? :) umysel niekoho kto matematiku vytvoril? :) alebo vytvorili nastroje na zaklade matiky? :)

sranda ako to znie, resp do seba zapadne, to pi/thau a melodia :)

ojka

lost, no vidíš, už máš rozšírené matematické vedomosti :D
veľmi sa mi to páči, ľudia sú vynachádzavý (:
dobrá víla, no tak nejak to už dobačujem, aspoň si poviem, že aká som šikovná :D
čo inak robí tvoja DP?

ojka

papam potravu - som čarovný :D
system :D
bývam v petržke - som čarovný :D
system, padam do kolien, to čoooo :D
jak si to budem teraz v noci spievať, tak si ma neželaj :D

dobra vila

ojka - to ti veru fakt nezavidim :-/. Aj u nas maju prekladatelia a tlmocnici (napriklad) volny uplne cely letny semester...

ojka

och, dobra víla, to fakt? jeden predmet? kam sa hrabe naša škola... grrrrr....
v BB napríklad nemajú teraz v letnom semestri už nič... len píšu diplomovku... a ja sa budem babrať so 4 či 5 (ani neviem, koľko ich vlastne máme) predmetmi... hmmmm
ale aspoň budeš mať viac voľna ((((-:

dobra vila

ojka - ja este ani rozvrh nemam :D. Teda dufam, ze ho fakt nemame, heh, lebo v ais nic, na email nic, vraj sa stale dohaduje datum. Mam mat iba 1 predmet, odprednasany blokovo v pondelky ci utorky...dalsi si nedavam, lebo mam dost kreditov.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.