Prečo ešte nespíte?

ojka

och, system, tak to ma mrzí, to je blbé, ale tak nedaj sa, rieš, rieš a rieš.... len treba niekoho nájsť, kto sa do toho rozumie (;
ale inak takisto gratulujem, že máš skúšky za sebou (:

ojka

inko, och, masáž, to by som brala všetkými desiatimi a nik sa neponúka :D zlatú maminu máš, zlatú (:
system, fuha, a to akože finančne ťa "podviedli".... tak to sú fakt nepríjemné veci... a to boli ľudia, ktorých si predtým nepoznal?

system

no uz som predal, a odrbali ma :( a podla kupno predajnej zmluvy som v prave ja, len neviem ci sa stym da este nieco robit. ach ... zivot je svina, preco sa take veci stavaju vecsinou poctivim ludom ? dammit. nevadi dalsia skusenost do zivota... inac, budte opatrny ;) :)

[zruseny1]

ojka lenze ja cez semester nebudem mat cas asi.
a nepisem ju momentalne, len si citam nejake materialy a snazim sa im pochopit, lebo akoze vsetky zdroje mam z anglictiny a to uz nie je taka sranda :D
a ja stale cosi dobre najdem a chcem to supnut do prace, tak potom iba vymyslam, to treba potom aj nejak "naaranzovat" :D strcit to do textu, aby to malo hlavu aj patu
a jasne, uz si s tym dam pokoj pre dnesok, mamina sa ponukla ze ma vymasiruje, no veru asi neodmietnem :D

ojka

no ja ti s tým asi nebudem vedieť pomôcť, v to by chcelo fakt nejakého odborníka....
kupuješ či predávaš? (:

system

uz mam po skuskach, mozem pisat bakalarku, a pripravovat sa na dalsie predmety v letnom semestri ... aaale, radsej by som napisal email, nechcem to tak verejne riesit, kto vie kto kazdy to tu cita :D