Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, to neboli origoš školské prednášky, ale matrioshky ((: a on tam dosť často býval hosťom (:
nooo, a keďže som ti prezradila, že som o niečo mladšia a prázdninová, tak neostáva už nič iné ako znamenie lev (: ja som taká šelma levová :D prečo si si myslela, že ryba? (:
lost :D tak playlist? :D no tak si urob nový, dlhší, alebo si pusti rádio :D och, to sú mi teda výhovorky, tie moje endorfíny šťastia zneli lepšie :D
lost, "friťák" nemáš? nuuuž, keď nie je friťák, budeš musieť sa baviť pri vyprážaní s panvicou (:

lost

ale ja to rad robim take ze, namocim to do plneho rnca oleja (vsetko padne pod olej) a vratim sa za cas X a je to hotove :) nechce sa mi to v panvici, kde to nie je tak hlboke, aby to cele bolo "pod olejom" (2x som skoro napisal pod vodou :D )

i ked, nemam na vyber no ...

[zruseny1]

a kolko oleja chces pouzit? lost, oooomg :D raz natoc co vsetko ty robis v kuchyni, sak tam nepotrebujes hektolitre:) jasne ze ti staci, ja som to robila v takej hlbsej panvici, alebo co to bolo a urcite som tam nedala tolko co ty vravis :)

lost

inac ja mam zas "stastie" :D

tesne predtym ako som dorazil do obchodu pre karfiol (a brokolicu mali peknu/cerstvu :D ) tak som si spomenul, ze nemam STRUHANKU!! :D

hold, esteze som na to nedosiel, ked by som to uz isiel obalovat :)

ale teraz m napada, ci mam dost oleja :D mam asi len tak 2-3 litre ehm.,..

lost

ojka, "ja inak tvrdím, že lost porušuje tie predpisy kvoli adrenalínu.... možno mu to uvoľňuje v tele endorfíny šťastia "

no neviem, ale ak by som mal ist stovky km 130kmh tak musim mat dlhy a dobry playlist.. inak zaspim :)

a to neznamena ze je to neslusne :P ved nastasrtujem, kym sa dostanem na dialnicu, zastavim na 3 priechodoch aby som ludi pustil (zo siestich asi, nie z tisic :D ) a potom ked je prazdna cesta tak preco nie :) stat by mal byt happy, ze ho takto nepriamo dotujem (vyssia rychlost = vyssia spotreba = vyssie dane platim za benzin :D ) no a hlavne.. cim pomalsie, tym viac casu v zivote zabijem v aute, a to nechcem :) to radsej stravim ten cas na nete na zdravi napr :P :) a v neposlednom rade, tazko sa to obhajuje :) ale tak.. mne nevadi ak sa zajibem, alebo len rozbijem auto :) pokial to bude "solo crash" tak preco nie.. tomu hovorim sloboda = zodpovednost ;) ehm a ja neviem :D niekto proste rad jazdi 70kmh na sirokej, prazdnej ceste.. mozno si to uziva.. no ale ja si uzivam 140km presne v rovnakych podmienkach :) ale tak .. malokto (okrem nemcov na istych dialnicnych usekoch) to pochopi v roku 2012.. uvidime v 2020, ked budu auta a cesty stavane na 200-250kmh, potom ja budem naschval jazdit 70kmh, .. a konieckoncov, najdolezitejsi arument, definicia dialnice je nasledovna:

Diaľnica alebo neodborne autostráda (do roku 1938 aj autodráha, diaľková cesta) je v jednotlivých štátoch rôzne definovaný druh viacpruhovej cestnej komunikácie, ktorá slúži na rýchle dopravné spojenie medzi dôležitými centrami, a ktorá má len mimoúrovňové križovatky.

vsimnime si to slovo "ktorá slúži na rýchle dopravné spojenie"

:)

proste presne to iste ako ten nestastne slavny concord.. ludia sa isli ZBLAZNIT(!) aby leteli rychlejsie..

hold, niekto (ministerstvo dopravy) masiruje ludom mozgy, ze rychlost = nebezpecie (ale ak by som bol imbecil ako oni, kupil by som si nejaky dizel, co jazdi za 3l/100km a jazdil by som 1cm od stredovej ciary 63kmh odnevdidim o nevidim, a nasledne si to natacal na kameru a umyselne vyprovokoval dopravne nehody, kdezto by som sa branil ze "prisposobujem jazdu svojim schopnostiam a povahe vozoky" a drzim sa vo svojom pruhu a idem legalnou rychlostou (zakon nedefinuje presne ako pomaly je prilis pomaly), cize cely zakon (zaroven aj MPR) je na dve veci, lebo aj ten (sice mozno nie najvacsie, ale povedzme druhy najvacsi, alebo proste len) sialenec vie kedy je dost :) ale to, ze nepokutuju telefony za volantom (minule som pocital a fakt isli 2-3 aua za sebou co telefonovali :D ruka pri hlave.. potom pauza 15-20 aut a znovu, cize asi 2-5% ludi pernamentne telefonuje v aute (ja neuznavam ani handsfree, ani telefonat sparovany s reprakmi auta, pretoze nie chybajuca ruka, ale chybajuca kapacita mozgu je to co sposobi nesustredenost..)

ale takto zavazny fakt, nikoho z ministerstva nezaujima :)

ja som len zvedavy na jeden velmi zaujimavy fakt, resp cas..

co by sa stalo, ak by kazdy, absolutne kazdy zacal jazdit legalne (vramci MPR) .. ehm, stavim sa, ze by znizili pokuty na .. ak prekrocis o 40kmh, nedostanes 150eur ako dnes, ale len 15 eur... a to z dovdou, ze ak represia (ci brutalne nasilne pokuty (vzhladom na prijem slovaka) ich naucili sa srpavat, ale sposobili vypadok v rozpocte, tak budu robit taketo "akcie" (SALE) na pokuty :D :)

i ked netusim naco som sa az takto rozpisal :)

[zruseny1]

ojka tak aspon prezrad znamenie :)) ty budes podla mna ryba:)
inak co si sem hodila... ani mi to nepride divne... skoda no, je to smutne
ty si ho mala na ktorych prednaskach?

lost

a zazaloval by som sud, za poskodzovanie mojho casu (presne o tom o com ma byt ACTA) a poslal by som im fakturu na 45 000 000 eur, pretoze predpokladam, ze by si ju kupilo 3 000 000 slovakov a inych ludi, a kopia by stala 15 eur :D

ale mohol by to aspon na net zavesit :)