Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

bibi, u mna je to rovnako:) az na to, ze mna neberu tie ic hfrajerky ako konkurenckiu, to uz sa pozname par rokov :)
noo tie tvoje su potom nejake husky, nevsimaj si ich :)
a co ti prezradi nas datum narodenia? :D znamenie nestaci? :D

User_37597

no tak ale ved aj ja mam skor k chalanom blizsie ale nieje to moc fer voci mojmu priatelovi.potom on ziarli a to ja nescem.
a zas s jednym kamosom sa dost casto stretavam ale snim sa vzdy bavim o mojom vztahu a o jeho vztahu.a zvysok bohuzial to sa nedalo nazvak kamaratkami.celkovo niesom ja ta ktora je konfliktna ale proste vzdy si ma nejaka osoba zafixuje ako nejaku konkurenciu alebo p...u a potom sa jej to bud snazim vyvratit alebo ju tyranizujem tiez naspat :D
ale ja vzdy vravim ze kazdemu sa vsetko raz vrati.
ale tak som dufala ze budem strasia aj ja raz od niekoho tu..a kedy ste narodene?nech sa vam ja kuknem do toho datumu troska co ste zac :P

[zruseny1]

a to preco sa tvaris tak kyslo? :D ved nemas 14 :D 22 je super vek, to si iba o kustik mladsia ako my :)
a paradoxne ja nemam vela kamaratok, skor kamosov, toť ojka je nejaka vynimka :D keby bolo takych bab viac urcite by to bolo lepsie a ja by som si nepripadala v bande mojich chalanov ako dalsi typek :D

ojka

ehm, inko, tiež nič proti, ale tiež ďalšiu sestru už fakt nie :D , ja bych radšej straršieho brata, ale ehm, to nejde :D
bibi, ale no, však to si len o rok mladšia ((: ty si taká lostíková veková skupina potom (:
hm, škriepky medzi babami? ja si ani nepamatam, kedy som sa s nejakou "ženskou" povadila, ja som taký nekonfliktný typ asi (-:O
prave kamaratky v dnešnej dobe mať, to je fuška, tak som rada, že ty takú super máš... jeeej, a teším sa s vami, že prišlo malé mimčo prišlo na svet. A to sa teším nepovinne ale povinne :D mňa takéto milé novinky vždy potešia (:

User_37597

no vy ste si asi fakt sudene :D
to je fajn ze este su aj take kamaratstva ked dve zeny rozmyslaju rovnako..medzi zenami su vacsinou len skriepky,ohovaranie a zavist.a presne pre toto mam len jednu kamaratku an ktoru sa naozaj mozem obratit kedykolvek.
vcera porodila svoje prve dietatko.mali misko 1900g..zajtra idem do ba ju pozriet a uz sa nenormalne na nu tesim.povinne sa somnou musite teraz tesit tiez aj preto ze porodila a aj preto ze idem zajtra za nou :D

no mam 22 :/

[zruseny1]

boze, ojka mam ta velmi prevelmi rada, ale dalsiu sestru by som uz nezvladla :D a myslim ze ty ich mas tiez dost :DDD

ojka

:DDDDD inko :D tak to je už moc :D
my dve sme vážne asi nejak prepojené :D
človek, keby nás nepoznal a nepozoroval dlhšie, tak by asi neuveril, že nie sme sestry napr. :D

ojka

bibi, ty si mladšie ucho? koľko máš rokov? (:
nieeeee, cez mail to nie je ono, nám je tu všetkým takto dobre,.... my sme tu taká jedna veľká "nespiaca" rodina... tu je vítaný každý (: i bibisa :D