Prečo ešte nespíte?

ojka

ja som pomadu tiež dlho nevidela, ale upratujem si v PC, tak som na to narazila ((:
kuchara bez čapice som niiiiiikdy nevidela (-:O máš chuť niečo variť? :D

User_37597

ojka
no co ja viem s tou robotou.je v tom viac pozitiv ale tak tu som asi viac stastnejsia.striham a robim vsetky tie ostatne veci pomimo ale asi njaviac u rodiny.klientela nulova lebo v dedine je asi 20 vyucenych bab ako ja co robia nieco ine a len pomimo strihaju a potom su tam dve co to robia doma na zivnost a jedno kadernictvo.takze len znami a rodina.
pomada?to som strasne dlho nevidela.
ja mam chut si pozriet nieco styl toho kuchara bez ciapky :D

ojka

inko :D hej, hej, to bola tá olivia (((-: pozri si, vážne to je dobré...
nooo, či ma na svadbu pozve, netuším,... ale tak do kostola ju prídem pozrieť, a zaželať im všetko najlepšie....
no oni sa tam plánuju pár rokov zdržať, tak snáď sa im tam bude dariť, moc jej to prajem (:

[zruseny1]

ja si pomadu nepamatam :D iba viem ako sa volali hlavne postavy - Dannyboy (podla neho volam frajera) a ta zena bola...hmm..vidis..vlastne ani tie mena si celkom nepamatam..ale hrala ju olivia/ ci otilia?/ newton john :D

[zruseny1]

bibisa :D jak na povel, ale ved nemusis sa predstavovat, ved my ta pozname, teda aspon ja :D vela veci som si pamatala, akurat som sa potesila ze tiez nemas vodicak. nie som jedina :D

ojka, jaj tak, nuuuz obcas treba utiect aj do zahranicia, ona tam planuje byt viac rokov?
a pozve ta aj na svadbu? :D

ojka

bibi, 5 hodín bez alkoholu? noooo, tak na začiatok celkom fajn, dúfam, že ti to vydrží teda oveľa viac ((:
ja inak vodičák mám, ale o autách tiež nič neviem, takže asi tak :D
och, "veľa použiteľného materiálu", to je zlatá slovná fráza :D podarené.... ale tak nejaký sa nájde, nie je to tu až také zlé ((:
a v tej logistike ťa to teda baví viac ako kaderničtina?
a jasné, do hocijakej temy sa automaticky zapoj, nám to tu mele, jak na bežiacom páse :D

ojka

inko, nooo, šefka sa cez leto vydáva a sťahuje sa do anglicka (: taaaaaakže u nej koniec
no vidíš, ale tak u teba to vyzerá sľubne, tak budem držať palce, aby to super dopadlo, tiež som zvedavá, čo to bude... ((:
uff, ja bych mala vlastne písať ešte aj diplomku, len nechcem ďalej zbytočne písať, kým mi tu časť predtým neodklepne, aby som to mala isté (:

User_37597

ahoj volam sa bibi a uz je to 5 hodin co som si nedala ani kvapku alkoholu :D

uz sedim.takze rozobera sa vsetko?ok zacnem:
o autach vela neviem.nebavia ma a mozno to bude aj tym ze nemam vodicak a tym padom ani auto :D
o chlapoch?mam priatela uz to bude nejaky ten piatok co sme spolu.inak tu na slovensku je velmi malo "pouzitelneho materialu" :D
praca?robim v logistike.momentalne mame malo roboty a ulievam sa zo zakladania do sanonu ale dnes to musim zalozit aj keby padali snezne pluhy :D
skola?tu som uz skoncila.bude to nejaky ten piatok :D som vyucena kadernicka ale ze by ma to nejak strasne bavilo nemozem povedat ;)
jedlo?milujem jedlo.zjem vsetko co nezje mna.a obzvlast vsetko co je sladke.rada varim ale este radsej peciem.akurat pozeram ze mam na stole este polku kolacika tak ho symbolicky zozerkam ked uz o tom tak hovorim ako milujem jedlo :D
este nejake otazky ci uz sa automaticky mam zapojit do momentalnej temy? :D