Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, ona povedala, že tí čo boli tearz na poslednej skúške ako na riadnom termíne (čo asi až dvaja) a nespravili, že im dá termín v máji, ostatným 4O-tim povedala, že "vidíme sa v budúcom akademickom roku (trubka). Ale boli s nami aj piatačky, čo opakovali ročník a povedali, že treba zaniesť žiadosť na dekanát, aby bol vypísaný ešte jeden termín, a možno pred riadnymi alebo augustovými štátnicami by im jeden termín ešte vypísala.... ale tá ženská fakt sama od seba nič dobrého nespraví, ešteže máme zlaté vedenie.... ((:
ale mooooooc veľký kameň mi zo srdca spadol,... ak dnes videl v škole nejaké riadne uplakané dievča, tak to som bola ja ((((:

lost

nie, len som blazon co sa uci na SVOJICH CHYBACH :)

tj. BLBEC co sa uci na svojch cybach :D

(sikovny sa uci na inych nez svojich)

hehe,aaaaaaaaale (!)

BLBEC co dosiahne svoj ciel :D

haha

lost

jasne ze si :D (to je komfirmacia nesikovnosti?) :D

no neviem :)

spravil som dve verzie..

jedny somtrochu namocil pred natrenim (ale bola tam nulova friction, cize sa to tazko natieralo.. klzky povrch na krem, nic moc, ale uslo to)

a potom dalsie normalne, ale nezmensil som tu dlku ako minule

no a potom, pre istotu som dal o 7,14% viac mlieka..

cize tieto 3 updaty.. musia proste vyjst :)

normalne mam chut stavit krk na to :P

[zruseny1]

lost, prave som zachytila reklamu na cerealie bebe dobre rano..nepouzival si tie? :D ono by sa tym vela vysvetlilo :D
ojka a co s tou zvysnou polovickou? budu mat este sancu?

ojka

inko, ty si riadna mrkva :D ale ďakujeeeem (:
nooo, červený diplom už určite nebude, ale to ma vôôôôbec netrapi, keďže zasa skoro taká fajná polovica neprešla //-:

lost

OK pripravte si pochvali a gratulacie pre losta, na rano, ked bude ranajkovat PODARENE BEBE :)

myslim ze uz viem kde bola chyba, DUFAM TEDA :D

uz nemam puding.. takze toto je posledna sanca...

[zruseny1]

ojkaaaa :) ty micuga moja, gratulujem :) a na ustnej uz bolo vsetko v pohode?
vidis vidis, ja som ti hovorila: dont worry, dont cry, eat beans and fly
:)