Prečo ešte nespíte?

lost

wau - 22C, to uz musi byt zima ako sa patri :D

raz musim skusit taky lahky sibir v kratkom tricku :D

test zdravia :D

lost

dobra vila,, hm tu polievku skusim :) ap resne s tou zimou :D ked bolo +5 mne bola zima :D teraz vecer v -10C idme vencit psa len tak prakticky ako som doma a neni mi zima :D ale rano, ked je neviem kolko, asi tak malicko pod nulou, mi je tiez zima :D to asi lebo idme von priamo z postele prakticky :D a tam je so psom idealna teplota :D on posobi ako radiator :D i ked vacsinou sa drzi mimo, alebo psi na vankusi a ja sa prebudim a on tak hypotizuje ze BUDIIICEK BUDIIICEK :D niekdy aj hlavou kyve :D no a ked otovrim oci , neuveritelne ale potom si to vsimne a uz olizuje, mam co robit aby som sa mu "uhol" a tak ma dokonale rychlo prebudi :D ziadne vyspavanie :D

ojka, hmm, tak dufam ze bude slnecno a budu dobre spravy :) to by bolo asi takmer idealne kombo :))

dobra vila

Lost, ja si zvyknem brokolicu dusit, a podlejem ju trocha vodou, zvycajne som si ju zvykla dusit so sampionmi, alebo pridala karfiol. Ale to je taka vege strava, ale taka brokolicova polievka je vies aka mnamka? :) To je velmi chutne a jednoduche, vyskusaj niekedy, myslim, ze by ti to chutilo.

A veru, paradoxne ani mne nie je zima, pritom tu strasia sibirskou zimou. Ked bolo tych 8C a fucal vietor a dazd, tak som isla odkvecnut a teraz ked prisla prava zima (lebo toto doteraz bolo neviem ake rocne obdobie ale zima nie), mi je prijemne, svieti slniecko, zohrieva ma aj ked je ladovy vzduch, aspon nefuka a neprsi...odklopem :D

lost

heh hej hej, vyhodil som to :D
neoplati sa riskovat, mozno len zly kus (zla seria :D )

len skoda no, fakt mi ta brokolica zachutila :)

ako to ty pripravujes? :)
napl na pare (alebo podliate vodou) na 10-15m ? tak som to robil a uplne ze jednoduche (bez extra prisad, jedine sol..) je to casovo super vec :D

Maros75 no ano, ale to nie je ARKTICKA zima ako hlasali a SIRILI STRACH :)

ja si beriem kratky rukav a na to rozopnutu mikinu a je mi tak akurat :D i ked som vonku len 15 minut.. viac by uz bolelo :)

dobra vila

Lost, uuuch, dufam, ze si to teda nejedol. To je plesen ako vysita. A v ziadnom pripade to neoplachuj a podobne do buducna, vyraz to! Este u brokolici by som si to vysvetlovala tym,ze je tesno zabalena v tom "cottone" (ako to ja volam :D ), asi ju to chytilo pre to, bola tak zabalena, nie? Ale ako, prosim, uz mozu plesniviet citrony v tom mriezkovanom sacku? oooch, a este nafukane na krasno zlte...vrr.
Asi sa vratim k sladkostiam, tam aspon viem, co konzumujem :PP