bezsenná noc

kekila

nexus--nie ja nič neužívam,nechcem...bojím sa ,ked je to návykové,ako to tu ludia opisujú,čo potom,ak si na to zvyknem ,ako výjdem z kola von?

nexus

ja som si dal xanax a tabletku na spanie a zaspal som po jednej a zobudil sa po siedmej...
co sa mi zda bieda na to vsetko...
ale co bez tabletiek?
ty neuzivas nic?

kekila

nexus tak včera som zaspala,asi za 45 minut čo som velmi rada,a spala som až do rána,tak to je fajn pre mna...konečne som sa vyspala,lebo predtým tie dni som zaspávala až po 3.00 hod..a ty si ako spal?

kekila

nexus mne to trvá nie že dlho,ale býva to skoro každý den v poslednej dobe,myslím asi 2týždne,nič príjemné ,sám vieš ako je to...idem skúsit už spinkat...pekný večer.

nexus

kekila mas uplnu pravdu, nieco ta tazi , ako aj mna,...ako potom mozes fungovat napriklad v praci, ale to je jedno , aj doma?
nespat je najvacsi trest...
ako dlho ti to uz trva?

kekila

ja sa bojím ako zaspím.Tiež moc toho nenaspím.Včera som bola hore do 3.00 hod. a nič.Nemám žiadne lieky na spanie,vôbec nemám sny a teraz už sa obávam ako zaspím ,či zasa nebudem hore do rána...stáva sa mi to dost často,je to nepríjemné ,vie to len ten kto to zažil-že mám pravdu ludkovia?