Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy so srdieckom

Príspevok v téme: Problemy so srdieckom
M K

Poslednych par dni mi busi srdce. Je to pocit busenia, potom chvilka "zavibrovania" v hrudi a zas busenie. Tlak mam normal, tep som si zatial stale namerala okolo 90. Mam 23r. Bola som dnes u obvodnej, vypisala ma na kardiologiu.
Ja sa chcem spytat, tych co mate skusenost, co mozem ocakavat? Bude to pravepodobne tachykardia? Alebo nieco ine? Moze to byt sposobene len tym, ze by som mala malo horcika? Alebo budem uz navzdy na nejakych liekoch? :(
Pripadam si mlada na problemy so srdieckom, navyse, doteraz mi NIC nebolo :(

mamia

podobne problemy som mala pri zvysenej cinnosti stitnej zlazy a prve problemy zacali v strnastich, liecba to upravila

stacila mala namaha, par schodov a nestacila som s dychom, busilo mi srdce..
uzivala som vtedy lieky aj vyslovene na to (okrem stitnej zlazy), kym sa vsetko dalo do normalu

janka24

mne tak bolo,ked som bola vo velčšiom strese nedávno a pila som vela kávy . Mala som zvyšený tlak,schudla som a vysledky-zniženie hemoglobinu.
Stres,káva ,schudnutie?

Ako Dedko

mno ahoj, ja mám podobné problémy, sem tam sa mi rozbúši srdce aj pri minimálnej námahe, snažím sa s tým, už dlhšie niečo robiť, teraz som začal športovať, ale mám problémy s chrbticou tak len obmedzene, každopádne, môže to byť nedostatok nejakého vitamínu a hlavne to môže byť psychického charakteru, ako to je asi u mňa. Takže trocha optimizmu, nepotlačuj emócie, hned, nebuď depresívna, nemaj strach a troška sa uvoľni, naberie život iné obrátky a malo by to ísť tak hneď lepšie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.