semenniky

Príspevok v téme: semenniky
melinduska

Dobry den, mam otazku na niekoho, kto uz o tom pocul alebo ma nejake informacie..ide o to,ze pri milovani s priatelom som si vsimla, ze ma tri semenniky, nie 2 ako je to obvykle a ako viem , ze je to parovy organ. Preto sa chcem spytat ci niekto sa s tym uz stretol, ci to moze byt nieco vazne, alebo ci je to len nejaka anomalia. Ma 28 rokov, nic ho neboli, je zdravy a nikdy s tym u lekara nebol, kedze ho nic neboli tak to ani neriesi...no podla mna by asi mal, neviem...mozno je blbost ze som sa obratila s tymto problemom prave sem a mam to rozobrat s mojim partnerom a nie na internete, no ale neviem ako zacat s nim debatu prave na tuto temu. prosim o pomoc, o nazor niekoho kto by vedel pomoct, poradit. Dakujem

melinduska

pauli73: ahojky, ano nevadi mi to, a aj mu to poviem a skusim mu navrhnut nech ide k lekarovi..ale este predtym by som mu rada najprv predlozila nejaky text, nejaky material alebo nieco o tom, aby pochopil ze to moze byt aj nieco vaznejsie ale ze samozrejme ze nemusi...lebo mam pocit ze by mi mohol povedat, ze sak jemu nic nie je, nic ho neboli tak naco by mal niekam chodit???Len bohuzial nikde na internete neviem nieco k tomu najst....nech hladam v googli alebo hocikde inde, nikde som sa o tom nedocitala...

pauli 73

DEnz :DDD

melinduška, môže to byť anomália a nemusí, skús taktne isť nanho tak, že máš strach o jeho zdravie, že ho lubiš a že by si bola spokojnejšia keby aj lekár potvrdil, že je to anomália, ktorá ti samozrejme nevadí :) Rakovina je preto svinská lebo dlho, dlho nebolí...

petrucho

povedz mu ze si bola minule u gynekologa a tak ta napadlo, ze aj on by mal ist na vysetrenie preventivne k urologovi. Ma dost rokov aby tam zasiel, kvoli prevencii na rakovinu prostaty.