hnisavy vacok nad zubom

ahjaj

ahoj romi, obvodný lekár ti predpíše antibiotiká.
Tie ti zapôsobia, bolesť pominie, a potom si to zubne doriešiš so zubárom.

romi 231

Ahojte baby,potrebujem pomoc na zube vlavo dole sa mi objavil hnisavy vačok a dnes z nejakeho dovodu začal krvacat a ja netuším prečo a neviem čo s tym,zubar mi neordinuje a s tym zubom už mam dva tyždne problemy....pomôžte prosim

marek62

ďakujem, ja mam tez ten problem od zaciatku oktrobra ma trapi zub ,, vybral mi nerv lebo som mal zapalnelozisko a teraz pod korenom mam zapal ,,, dal mi vlozku po tyzdni musela ist von ,,, dal mi druhu dezinfekcnu a a po 2 tryzndoch ma zacal zub pobolievat, take neprijemne teraz ked si ho chytim zospudu a nahor trossku prilozim prst boli ma to velmi ,,, vacok sa mi spravil a ta som ho prepichol ihlu vytlacil hnis ,,a vydenzifikoval palenom ,,, uvidim co bude rano ,,,

sniečko_xxl

Kto ma problemy s hnisom alebo stale pokazenymi zubami, a uz toho ma po krk, dajte semmail. Mozno zistime pricinu. Je toho viac, radsej cez mail.

alzbet12

...ano..najlepšie prepichnuť a dostať hnis von...potom ustupy aj opuch...akurat s tym bojujem..už druhý krat na tom istom zube...

aljoska

ak je ten váčok na vrchu,že ho vidíš,najlepšie je prepichnúť ho ihlou,vytlačiť hnis a preliečiť zápal nejakým acylpirínom alebo anopyrínom.To prepichnutie je nepríjemné,ale určite ako prvá pomoc zaberie.