ekzematici POMOC -surne prosim

Príspevok v téme: ekzematici POMOC -surne prosim
tina 4

ahojte vsetci ekzematici,
min. tyzden sme doma malovali a vplyvom vsetkych farieb, lakov, vyparov a podobne sa mi za par dni neskutocne zhorsil ekzem.bohuzial v sucastnom berdeli neviem nikde najst krem Elocom,ktory mam pre taketo pripady zhorsenia stavu.zajtra odchadzam do Prahy a chcela by som sa opytat ci neviete kde by sa dal zohnat bez receptu pripadne ci nemate niekto predat. strasne ma tie kezematicke loziska bolia :(( som z ba-za kazdu radu dakujem

Peto T

Skús si kúpiť gáfrovú masť s ichtamolom. Je voľne predajná a stojí cca 1,40€ Mne to veľmi pomohlo a ak nebudem musieť, ku kortikoidom sa už nechcem vracať.

saska 131

fakt???
tak teraz som jelen ja :(
tymto pocitacovym veciam sice nerozumiem ale...
ale fakt som v tom 2 prispevku neprispievala ja :( cudne
preskakujeme sice kvoli programom na kompoch po firme ale aj tak.no idem sa teda ja zaregistrovat :)

saska131

ze sa ta baba asi bala ked pouzila "moju" neregistrovanu ale pouzivanu prezyvku lebo predpokladam ze odpisovala auroka temy :))

saska 131

dakujem velmi pekne za odpoved , ale ja bohuzial nemam moznost si z prace "odskocit" a viem ze je predmetný krem na recpet, inak by som sa nepytala ci nahodou niekto nevie ao moznosti,kde by sa surne a narychlo dal zohnat bez.