Bolesti ucha

Príspevok v téme: Bolesti ucha
Cathy2

Dobrý deň, stalo sa mi počas dovolenky, že ma môj priatľ potopil v bazéne a pocítila som ostrú bolesť v ľavom uchu. Ešte približne tri týždne po dovolenke som v ňom mala zalahnuté, no potom to prešlo, avšak, dodnes ma začne z ničoho nič bolieť, keď si kýchnem, zakašlem, pri niektorých prudkých pohyboch a aj pri zmene nadmorskej výšky...mám sa s tým obrátiť na lekára??? Nechce sa mi tam strávit niekoľko dopoludní keď sa aj tak nič užitočné nedozviem. Katka

zuzic

cathy urcite chod. ved aj ked tam stravis cely den aspon sa dozvies co ti je:) urcite by som isla...hadam dopadnes lepsie ako ja...
mira ani si nevies predstavit ako som rada ze ta tu znovu vidim:)))) inac to mliecko je tusim zmysel tvojho zivota:)

Denz

darika- mlieko mozno trochu a aj to male deti...:)
ale ostatne mliecne vyrobky?.....:))
a ucho:DDDDD
Tak mira:)))....ty si tomu dala:DD

Cathy2

To fajn, aspoň sa nebudem musieť vyhovárať, že nepočujem keď ma priateľ vytočí :D:D:DDD ale nie nie pojdem, ked bude trosku casu

darika

Katka,co ti povie lekar ja neviem,ale viem,ze by si mala ist.S usami nie je sranda.Mojej mamy sestra takto odkladala usi roky a teraz na jedno nepocuje.Nechcem ta strasit,ale urcite chod.Ked to aj nic nebude,budes spokojnejsia.