Clip in pričesky

weeebo

tie clipy vidno ked mam vlasy riedke?.. ked mam vasly umyte tak tri dni nevyzeraju riedke ale potom hej...ci potom vidiet tie sponky ked sa nejak vlasy trochu odkryju? nevyzera to skor horsieako lepsie u tych co maju vasly riedke? a nie take huste?

smileee

dara452: ahoj skus si kuknut na youtube tam maju baby rozne vlasy a vyzera to dobre no pokukaj a uvidis :) ale teraz si mi dala chrobaka do hlavy lebo sa chcem ist dat ostrihat odstranit znicene konce a tak a preto chcem tie pricesky aby som mala stale dlhe ale tak teraz neviem fu

dara452

Ahojte, tak dnes mi konecne prisli clipy, skusala som ich, no ale nevyzera to moc dobre ako som si to predstavovala, teda preto lebo z tych mojich trcia len dlhe riedke pasiky tych clip vlasov, neviem ci to je tym, ze ja mam svoje vlasky tak po lopatky a naspodu zarovnane, takze vobec nie postupne ostrihane a preto sa chcem spytat tie co clipy nosite ako ste ostrihane, lebo neviem teda ci sa mam dat kvoli tomu ostrihat do postupna aby to lepsie vyzeralo alebo co

Macka30

Ahoj smileee ja ti viem obiednat este za lepsiu cenu ako 80 eur,tiez predavame aj na mimibazari, napís mi meil a poslem ti odtiene.

smileee

lucka1106: ahoj :) myslis ze este teraz by to bolo aktualne cez minibazar ? lebo to vyzera na dobru cenu za 50 cm. a ty si predtym vedela ako si to nasadit ?

cicuška

ahoj babi. už som mala vlásky z viacerých stránok, ale zatial som nebola až tak spokojna s hustotou vláskou. neviete mi poradiť prosím nejakú stránku kde si môžem objednať vlásky skutočne husté a európske aspoň150g?? dakujem

Macka30

ALE kto ma husté vlasy tak sponky určite nevydieť....len pri velmi riedkich treba dojst nato ako ich nasadit aby ich nebolo vydno.

Macka30

No treba si to vediet dat tak aby to nebolo vydno.Ja mam riadne riedke vlasy a tiez mam problem aby nebolo vydno vrchné sponky. Stale ich treba zapínat co najnižsie a nechat vela vlasou na zakritie clipou.Ale ked si vlasy predtím umyjem , vyfukam aby boli hustejsie tak mi ich nevydno.