Prsia - silikonove -u prava - KDE A U KOHO ???

Príspevok v téme: Prsia - silikonove -u prava - KDE A U KOHO ???
katica0903

Ahojte,
zakladam novu temu kedze v teme silikonove prsia,je vela prispevkov a je to neprehladne...
Babi skuste sa pridat a napiste,kde ste sa rozhodli podstupit operaciu prs.
Vase plusi,a minusi co ste tam zazili...
Plastickych chirurgov je vela,tak poprosim o radu vasu a skusenosti...
Kde a u koho.
Dakujem :o)

mops

katica ja ked som sla na konzultciu mala som prestudovane vsetko o silikonoch od A-Z a vedela som aj velkost.Mala som aj obrazok,ale nikdy to neni ako na fotke,lebo kazde prsia su ine a zavisi aj ci chces okruhle,alebo anatomicke.A ked nevies ktory doktor tak chod ku kazdemu na konzulaciu a potom uvidis.Drzim palce a urcite si vyberes toho spravneho

pauli 73

katica, ja som tam išla bez konkrétnej predstavy, jediné čo som vedela s istotou, že majúbyť podstatne vačšie ako tie moje pôvodné :) Dr. mi prikladal implantáty a tak sme sa dohodli na veľkosti :, Dr. zvyknú ukazovať svoj album, kde majú nafotené svoje opky pred a po ale ja osobne som to nevyužila...

katica0903

dakujem,ja sa toho velmi bojim,ale chcem to uz mat za sebou...a po kojeni...konecne pekne prsia...a citit sa fajn...

cize BB Novamed...to mam aj super blizko...vsak nemusi byt vsetko dobre prave v BA...
mne sa pozdaval celkom dokt.Minarovjech...
on ze bol z prvych...je to tak tazke...vybrat toho spravneho..

a ked ste isli na konzultaciu zobrali ste si nejaky obrazok...ze takto chcem nejako prsia-taku mam predstavu???

pauli 73

MUDr. Červeň,Novamed- lekár,ktorý Vás pozdraví a porozpráva sa aj na ulici, resp. poradí a to už mám po operácii 4 roky, ja osobne si ho neviem vynachváliť :)

mops

Odporucam Dr.Pikula v BB(Novamed) uzasny clovek.Robil mi prsia v aprili a su uzasne.Inac som sa tam nestretla so ziadnimi negativami,vsetko bolo super.

viktorka37

chod na stránku silikonove prsia... je to na nervy čítať, no čo už. ja som bola v PO pred necelým mesiacom. nemôžem sa sťažovať. pá