Potravinova alrgia

Príspevok v téme: Potravinova alrgia
Neskvik

Dobry den, chcel by som sa spytat ci by ste mi nevedeli poradit kde by mi v Bratislave spravili krvne testy na potravinovu alergiu? Sest rokov ma trapi akne conglobata na chrbte, hrudniku a ramenach a az teraz som si vsimol, ze ked prestanem na dlhsiu dobu jest mliecne vyrobky akne sa zlepsuje a ked par dni kozumuje ml. vyrobky akne sa zhorsi. Obvodna lekarka ma odmietla objednat na testy, lebo o takejto suvislosti este nikdy nepocula, telefono val som aj na jednu sukromnu amb. a tam maju plno az do noveho roka. Nevedeli by ste mi prosim poradit kde mi tieto testy urobia? Kludne si to zaplatim. Dakujem.

Denz

Pneumo-Alergo Centrum, sro.
Uzbecká 16
821 06 Bratislava
Telefón:
02 40202111,
0911 402011,
0918 609703
Fax: 02/40 20 2110
Web: www.pneumoalergo.sk
Mail: info@pneumoalergo.sk

radca

Podla mna si pracu za alergicku uz urobil sam. U potravinovych alergii to obycajne byva tak, ze na co ma clovek najvacsiu chut, tak na to mava aj alergiu. Je to z toho dovodu, ze danu potravinu nevie spravne stravit a preto mu chyba.

rabitku0

Mne to robila alergologicka - na Tehelnej v Medirexe. Neviem ako to tam presne funguje s platenim - ja som neplatila, slo to cez poistovnu. Poslala ma tam moja kozna.
Len tie testy sa daju urobit len na niektore potraviny, cize nemusi Ti tam nic najst a tiez tie testy nie su az take presne. Najhorsie su skrizene alergicke reakcie, ale to uz Ti sama vysvetli.
Tvoj problem moze byt aj v crevach - skus teda aj gastro.
Mne zistili u alergologicky alergiu na kravske mlieko a na gastre alergiu na laktozu. Kazda tato alergia sa prejavuje na mojom tele inak.