Moj pribeh alebo ako stratit to co milujeme v zivote najviac...

Príspevok v téme: Moj pribeh alebo ako stratit to co milujeme v zivote najviac...
SRDCEvTME

Obycajny pribeh,obycajny zivot,neobycajny clovek...stretla som ho ked som mala 16.Jeho najlepsi kamarat chodil s mojou najlepsou kamaratkou..nebola to laska na 1 pohlad..vlastne sme sa ani nerozpravali a on sa stretaval s inou..par krat pre mna prisiel,par krat sme boli vonku,13.aprila 2003 ma pobozkal..odvtedy sme boli spolu..najviac ako sa len dalo..musela som byt najhorsia partnerka na svete..on nepil,nefajcil,nenadaval,nezaujimali ho ine..mal rad auta,motorky a filmy..ja jeho pravy opak..diskoteky,alkohol,vsade ini muzi,flirtovanie,bozky,..bola som nehorazne ziarliva..nevedela som tolerovat ani nahu zenu vo filme,nieto este ked sa s niekym rozpraval..preco?preco,ked som robila to iste a este horsie,nemala som pravo..po 2 rokoch som ho podviedla..mala som iny vztah,..dlho,..klamala som ho,povedala som mu polovicnu pravdu,pretoze som kvoli vycitkam nemohla spavat..prvykrat plakal,..vedela som,ze vtedy sa nieco zlomilo,chcel odist,prosila som ho..po 3 rokoch sme sa rozhodli odist do zahranicia,..zacat odznova,..nasetrit si na vlastne byvanie a mozno byt znovu stastni ako na zaciatku..casto sme sa hadali,..stale ma zaujimali ini,..nehladala som sex ani flirtovanie,..pristihla som sa pri tom,ze cely ten cas mi nieco chybalo,..hladala som niekoho kto ma moze vasnivo bozkavat,..kto by ma mohol hladkat po vlasoch,po tvari,nezne,..uvedomila som si,ze on taky nikdy nebol,..nikdy nevedel vyjadrit svoje city.Malokedy mi vravel ze krasne vyzeram v satach,..malokedy ma sam od seba hladkal,..bol iny,..ale ja som ho lubila,..nerozpraval sa s hocikym,..mala som rada jeho nazor na zivot,..nikdy sa nestresoval tym co bude na druhy den,..ja som sa rozculovala pracou kazdy den,on vedel vymazat vsetko zle z jeho mysle,..Ano,chybala mi neha a vasen,..ale tak to uz byva,nemozeme mat vsetko,..Nezmenila som sa.Nic sa nezmenilo.Po 2 rokoch v zahranici som spoznala niekoho,kto mi to vsetko dal,..vsetko az na jednu dolezitu vec,..spolahlivost.Tento clovek je nezny,vasnivy,je tam vzdy pre mna,ale,..necitim sa s nim bezpecne a neviem preco.Rozbila som 5rocny vztah a ten moj sa rozbil tiez.Priznala som sa.Neplakal.Mozno bol trocha smutny.Dohodli sme sa,ze zostaneme kamarati.Rodina.Ani ja ani on sme nemali ruzove detstvo.Ja otca nemam,ten jeho zomrel.Ani jeden z nas sa nerozprava s matkou.A tak sme sa rozhodli pomoct jeden druhemu v zivote aspon takto..Vratili sme sa domov a kupili sme si dom.Ano,byvame spolu,napriek vsetkemu,co sa medzi nami stalo.Zijem dvojity zivot.Zivot s kamaratom,o ktorom si myslim,ze ho lubim..niekedy placem,sama nad sebou..mozno som bola prilis narocna..chcela som to,co ma kazdy na zaciatku,..je mi luto,ze mi nestacilo to co som mala.Teraz nemam nic.On je tvrdy.Sam mi povedal,ze uz nikdy,nikdy nebudeme spolu ako partneri,nedokazal by mi odpustit a ja ho nevinim..ten druhy chce so mnou zit,chce ma mat pri sebe,..a ja?Necitim to tak..nie je to take velke ako na zaciatku s NIM..ked sa obzriem 6rokov spat,nikto nestal za to,aby som kvoli nemu zradila tohto cloveka.Ja uz sama neviem,kto som,..nepoznam nikoho kto zije tak ako ja.Zijem zo dna na den,..nemozem mysliet na to co bude o tyzden,mavam uzkosti,..je to ako zacarovany kruh a ja viem,ze si to zasluzim,je to trest za to,aka som bola,..Ludia mi hovoria,ze laska neexistuje,..ze zivot je o tom najst niekoho kto sa dokaze s NAMI vysporiadat,..ja som svoju sancu zmarila,..mozno navstivim psychologa,ale viem,ze tentokrat uz ma neoslobodi nic..vazte si to,co mate doma,to kde sa citite bezpecne a toho,pri ktorom sa citite doma,..nezahodte to najcennejsie pre par dotykov a vasen,..to vsetko je do len do casu,..budem mat 24.Mozno skoncim uplne sama..necakam ze on bude sam,alebo ten druhy,..nikto nechce byt sam,..Ja uz takeho cloveka ale nenajdem,..Len som sa chcela vyrozpravat,..Vdaka.

AdamKrt

Dam, pretoze ju milujem. Ale asi to je chyba, ze sa snazim jej pomahat, ako mozem.

A ja nemam chut ju dobijat. Chcem proste, aby to fungovalo. Mna vobec nebavi nejake dobijanie. Ja chcem pekne, stastne zit.

Slobodna

AdamKrt a prečo jej dávaš všetko čo jej na očiach vidíš??? Tiež keď si splním všetky sny, nebudem mať už o čom snívať, po čom túžiť a začnem vymýšľať sprostosti. Muži chcú ženy dobíjať, nechcú ženu, ktorá sa im ponúkne, ktorá im dá hneď všetko a detto ženy. Nemôžeš dať žene všetko, ale to neznamená byť na ňu sprostý, biť ju, nadávať jej, nezastať sa jej.

SRDCEvTME

ILLY a co keby bol tvoj partner vasnivy a aj nezny romantik,ktory by ti hovoril vsetky tie veci.. stale by si pocitovala potrebu byt ziadana? Ja neviem..mozno keby som takeho mala,ani by ma nik iny nezaujimal...

AdamKrt

lillyann:

no hej, ale niektora i ked dostava vsetko, to co popisujes od priatela, i tak si toho nevie vazit i ked bude tvrdit nieco ine... Niekomu sa proste nezavdacis, tak ci onak.

Slobodna

brrr mne chlap nemusí hovoriť, že sa mu páčia moje vlasy alebo šaty- na to mám kamarátky, chlapa mám predsa na iné veci. Niektoré ženy chcú supermana, chlap je iba chlap, zas nedokáže splniť žene každý jej rozmar.
SrdcevTme, kým neochutnáš nejaké jedlo tiež nevieš, že ti to nechutí a niečo také nechceš.

SRDCEvTME

Adam myslim,ze mas ciastocne pravdu,..ja by som ale povedala ze kazda zena dospeje do stadia,kedy uz vie co chce.Len velmi casto to prebieha podobne ako u mna,uvedomi si to az ked je prilis neskoro...
Claudica..jediny vztah v mojom zivote,ktory nie je povrchny je ten moj k nemu,priatelstvo..v podstate..ked si to tak vezmem,okrem toho,ze spolu uz rok nespime sa vela nezmenilo.Vies,my sme sa velmi nebozkavali posledne 3roky..ja som chcela,ale on akoby o take neznosti nemal zaujem..mozno to ma kazdy tak?ja neviem..nejako nepocitujem,ze sme presli zo vztahu na kamaratstvo..to znie strasne teraz...
PAULI mas pravdu,bola som prilis mlada..je skoda,ze najdolezitejsich ludi v zivote stretavame ked mame v hlave s prepacenim 'nasr...e'...
Viete,..je pravda,ze by sme chceli aj spolahliveho aj vasniveho,..ale nemusi byt az tak velmi vasnivy,..staci romanticky a nezny,aby nam hovoril,ze sa mu pacia nase vlasy,alebo vecerne oblecenie,aby nam daval najavo,ze nas miluje a my sme nemuseli hladat inde to,co nemame doma,..takze to nie je o vagine a sexe,..je to aj otazka srdca,..z viac ako 70%,..aj ked musim priznat..vzdy som tuzila po troska divokejsich hrach,hm,on bol skor konzervativnejsi.//ale to vsetko sa dalo vyvazit niecim...ah preco su veci vzdy tak komplikovane...

Slobodna

chlapci problém bude asi ten, že ženy si vždy vyberajú extrém- tak ako si opísal AdamKrt a vyberajú si ho práve z toho dôvodu, že v podstate nevedia ani sami čo chcú. Keď to viem, tak neberiem prvé čo sa mi ponúkne.
Najlepší chlap je taký čo zahreje srdce i vagínu súčasne, pri ktorom nemusím používať mozog a ktorý sa ma ešte zastane v každej situácii, hoci nemám pravdu, postaví sa za mňa. Takí muži existujú a je ich dostatok :) "naši" drsní chlapi sa nás vždy zastanú, postavia sa pred nás, schytajú za nás a ešte k tomu nemajú problém pozrieť si Ružovú záhradu :)
A ruku na srdce muži, vy si vyberáte tiež také ženy, tak sa potom nesťažujte.

lillyann

zena potrebuje teplo domova, muza, ktory ju ochrani, privinie k sebe, ked je zle aj dobre, na ktoreho sa moze spolahnut. No potrebuje aj citit, ze je atraktivna, krasna a ziadana. Ked je ten muz akykolvek super, ona jednoducho potrebuje uspokojit aj tu vasnivu cast seba a hlada si to inde, ked to doma nema. No to neznamena, ze si svojho partnera nevazi! Na to aby som sa citila ja atraktivne a dobre nepotrebujem sex s inym muzom, celkom mi staci jeho zaujem, flirtovanie a pohlady. Keby som to nemala nepacila by som sa uz tak sama sebe a nakoniec mozno ani partnerovi. A nemyslim, ze len u zien to tak je.

doubledog

adam, vidim ze si dost mudry, preto ma prekvapuje, ze si v tejto suvislosti nedosiel k jedinemu moznemu zaveru.

AdamKrt

Slobodna:

vidis a ja som spolahlivy i vasnivy v jednej osobe a figu borovu mi to pomaha, ked mi je schopna priatelka klamat do oci a ani ju to netrapi.

Zeny si nevedia vazit, co maju a ked to stratia, potom nariekaju...