Je normalne keď mi to nerobí dobre?

Deee

zuzinka mas len 16, zeny dosahuju svoj vrchol v sexualnom zivote az okolo 30-ky...zacinala som podobne a dnes mam 24 je to uz ovela ovela krajsie a uz sa tesim na 30-ku...

cicusa03

asi je skor chyba vo mne nie v partnerovi..mala som dvoch partnerov a ani pri jednom to neslo..uz som rozmyslala aj o nejakej odbornej pomoci

cicusa03

lenze moj problem nie je len v dosahovani orgazmu..ja jednoducho necitim nic...iba pohyb dnu a von..to je cele, ziadne vzrusenie...aj ked som vlhka...ale ziadne pocity...

mary-anne

no ja som presne taka ista!! stale mam hroznu chut na sex, ale ked to uz pride, tak necitim nic a je to o nicom a chcem, aby bolo uz po tom :(
orgazmus mam tiez "len" klitorialny, ale nestazujem sa. lebo ako tu uz bolo pisane, niektore nedosiahnu ani ten!

aluska

pochopte ze niektore zeny nikdy v zivote nedosiahnu vaginalny orgazmus, alebo dosiahnu az napr. v 30 alebo s inym partnerom...tak asi patrite k nim

cicusa03

zuzinka ja mam presne taky isty problem..pri pomysleni na chlapa som vzrusena aj vsetko..ale ked ma k niecomu prist, som maximalne vlhka, ale necitim nic ani pri prstovani ani pri samotnom sexe...

Denz

zuzinka- je to normalne........
je vela zien,ktore ani nezaziju to co ty....
ale skus psychologa........mozno ti pomoze najst problem ......