krem na tvar pre uz 40ročnu

idb

dostala som krem od avone lifting nanasa sa 2x a duo ocny tiez od avon od dcery na mikulasa mam 41 a velmi som s nimi spokojna citala som novu evu madame a tam su rozhovory s damami nad 40,Alena Heribanova ich tiez pouziva a dodrziavat v nasom krasnom veku hlavne pitny rezim ahojte

iwa67

Ja mam 42, a uz roky pouzivam kremy od Diora,Capture R 60/80, denny, nocny, ocny, a funguju skvele. Su sice drahsie, ale do kvalitnej kozmetiky sa oplati investovat.Samozrejme, kremiky to vsetko nevyriesia, treba sa aj starat o plet, pravidelnou starostlivostou o plet u kozmeticky. Cistenie, masaze atd. Ved tvar mame len jednu, a sprevadza nas cely zivot...

ajajka

NIVEA DNA som skúšala aj ja, je to dobrý krém, ale ešte lepší je krém EUCERIN s kyselinou hyaluronovou. Kupiš v lekárni aj denný aj nočný aj očný krém.

ajajka

NIVEA DNA som skúšala aj ja, je to dobrý krém, ale ešte lepší je krém EUCERIN s kyselinou hyaluronovou. Kupiš v lekárni aj denný aj nočný aj očný krém.

ajajka

NIVEA DNA som skúšala aj ja, je to dobrý krém, ale ešte lepší je krém EUCERIN s kyselinou hyaluronovou. Kupiš v lekárni aj denný aj nočný aj očný krém.