pomotane vlasy ale velmi

Príspevok v téme: pomotane vlasy ale velmi
vlasy v dred

ahojte ludia prosim surne o pomoc surne.. bola som tyzden na pacovnej ceste v nemeckua cestovalis me casto tak som ani nemala cas umyt si poriadne vlasy. mam kuceravne huste vlasy a tym ze som ich umyvala len raza narychlo tak ja neviem ako sa mi proste pomotali a mam z nich obrovske klbko.skusala som uz masky nechat posobit,olej olivovy.. a nijak sa nedaju rozpliest :(( prosim pomozte ja sa nechcem ist dat strihat

JJA

mam ten isty problem :( je to katastrofa, po dvoch tyzdnoch som sa odhodlala ich natvrdo rozcesat. podarilo sa 60min minimalne :( pri korienkoch su mastne a dalej su vysusene...prvy krat sa mi nieco take stalo, nerozumiem. ako sa takto dokazu vlasy pomotat, doslova do jedneho megy klbka

pauli 73

skús gliss kur hair repair to sú tie sprejové balzamy,ja mám tiež vlnité a dlhé vlasy a keď sami pomocú tak týmto si ich striekam a pomaly smerom od končekov ku korienkom ich rozčesávam...a hlavne trpezlivosť

Jaaaaa

hm aj keby si to rozčesala tak ich budeš mat dolamane..skus cesat cesat...všrtko možne...ak to nepojde tak si to trošku poobsrtihavaj.