Bolest v podbrušku,výtok,svrbenie

Príspevok v téme: Bolest v podbrušku,výtok,svrbenie
Jamie

Ahojte,
asi pred par dnami som mala hrudkovity vytok, potom som mavala v noci svrbenie z vonkajsej strany, k tomu sa pridala postupne silnejuca sustavna bolest v podbrusku, dnes rano su to uz silne krce a vytok sa zmenil na taky riedky, svetlo zltej farby, myslim ze bez zapachu.
prosim poradte, co s tym....
Dakujem.

Jamie

no.... ved aj planujem hned v pondelok ist... v nedelu totizto pridem po 3 mesiacoch z finska domov,tak mam "stastie", ze ma to zastihlo az posledne dni... dufam,ze to nebude nic zle... zatial pomaha ibalgin :-/

jajkafr

Jamie
môže to byť prechladnutie ale keď máš bolesti v podbrušku a výtok čím skôr navštív gynekologičku jedno vyšetrenie ťa nezabije predpíše ti nejaké lieky a do týždňa si ani nespomenieš, že si mala bolesti... neodkladaj to lebo neliečený zápal môže spôsobiť neplodnosť takže šup na gyndu

Magy

Tak ako napisala suzen aj jajkafr, tu samoliecenie moze viac uskodit ako pomoct, sup na gyndu a mas to rychlo a s istotou.

Dr. Nona

AHOJTE RADA BY SOM VAM POVEDALA ZE JA POUZIVAM PRODUKCIU DR. NONA A VSETKY GYNEKOLOGYCKE PROBLEMY ZVLADNE UPLNE V POHODE A NA TRVALO, JA SOM MALA ZAPALY ROK A POL DR NONA MI VELMI POMOHLA A TIEZ MOJEJ KAMOSKE KTORA TO MALA 4 ROKY.VIAC INFO PISTE MAIL

jajkafr

keď máš bolesti v podbrušku mohlo sa stať že zápal priešiel aj na maternicu a vaječníky v každom prípade navštív gynekológa

suzen_

moze sa jednat o kvasinky, radsej navstiv lekara nech ti nasadi spravne lieky, neliec si o radsej sama lebo mozes zmienit len priznaky ale ak mas nahodou nejaky zapal ten sa nevylieci..

radsej o nezanedbavaj pretoze neliecenie moze v buducnosti viest k neplodnosti