Juraj Mokrý a Diana Mórová

Príspevok v téme: Juraj Mokrý a Diana Mórová
adaaaa

Zaujímalo by ma,ako to vlastne bolo medzi nimi...ona sa vydrichmala s Maštalírom?všade o tom čítam,teraz je na bleskovkách aj nové video,ako si objednal Mokrý vraždu Maštalíra u Fantomasa:-)) no to je už riadny pako...ale čo ma naajviac zaujíma,že čo na to Táňa Pauhofová...keď sa ďalej vláči s Maštalírom za ručičky...tak pretiahol tú Mórovú,či nie?

milaagros

booze nemozte riesit neco zmysluplnejsie??
koho trapi daky trapak mastalir, alebo trapacka pauhofova...je to ich bordel, taketo veci sa odohravaju vo vztahoch bezne akurat ich "smola" je ta ze su verejne znami...
vies, oni teraz ziju v trojke, spokojna?:) ja to viem, som ich suseda..

adaaa

áno Sharon,ale myslím,že trochu bulváru nezaškodí nie?:-)predsa sme slobodní ľudia,môžme si písať čo chceme...takže Pauhofka mu to odpustila,je rada asi,že má takého Donchuana doma:-) a ten šašo Mokrý sa k Mórovej ozaj nehodil,vždy som sa čudovala,čo na ňom vidí...čistý šašo a ona taká veľká dáma...

sharon stone

takze uz tu mame bulvar...myslim si,ze ich vztah sa tolko pretriasa na verejnosti...Mastalír asi niečo s tou morovou niečo mal,to v kazdom pripade,ale na druhej strane,aj tak sa mokrý a morova k sebe nehodia,a to nmyslim len spravaním,ale i výzorom,nielen že je od neho starsia,ale aj vyzera ak jeho starsia sestra a to je fakt blbé..Pauhofova je rada,ze je rada...