UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT

Príspevok v téme: UZ NEVIEM CO MAM S NOU ROBIT
Kamilkoooooo

Ludia bozi pomozte mi.
Mam dievca ,ktore neskutocne milujem :( ale uz mam pocit, ze som to tak dojebal, ze ju stratim a to v ziadnom pripade necem.
2 roky sme si pisali cez net a stretli sme sa a bolo uzasne proste ako z filmu laska na prvy pohlad,bolo nam super.Ona je z daleka a vidime sa raz za mesiac. No a ked tu bola prvy krat tak proste sme sa moc moc bozkavali vsetko kraasne ako ma byt.Ale ked mi isla s rukou pod nohavicu tak som ju zastavil ,lebo som proste s dobrym umyslom nechcel hned tak prehanat nato ze sme boli spolu kratko.Chcel som jej proste dokazat ze nesom idiot ako vacsina ,ktorym hned ide o jedno a chcel som v podstate take veci si pomaly vychutnavat aby sme sa nenabazili vsetkych kras vztahu hned na zaciatku.Myslim ,ze chapete.No ale problem je v tom ze ona sa nato moc nahnevala urazila,citi sa ako kurva kvoli tomu, nieco ako odvrhnuta:( ja sa jej ospravedlnujem ako len viem :( robim co sa len da aby sa to dalo doporiadku :( nechcem ju stratit lebo ju strasne milujem,lenze ona to stale chce riesit a vzdy sa pohadame a ktomu sa este pridruzuje jej problemy doma.Navyse moc ma boli ,ked povie veci tipu, uz sa ta nedotknem, neverim ti, atd. Prosim ludia,napiste mi nejaky napad ako jej mam povedat,ze ma to uplne fakt seriozne mrzi :( ze je pre mna uplne vsetkym a necem onu prist,ze ma to mrzi a ze jedine co si zelam aby bolo dobre.Viete studujem medicinu , a 27.11. idem za nou mam trosku volnejsie obdobie a chcem ten vikend s nou vyuzit naplno, a necem aby sa take veci riesili ked budeme spolu,chcem aby sme sa bavili smiali a nie hadaly:( za kazdy napad a postreh budem maximalne povdacny :( DAKUJEM

lalelele

no ak si jej to uz raz vysvetlil a ona to nepochopila a potrebuje neustale pocuvaj ospravedlnenia od teba, tak prepac, ale je to krava...kolko ste spolu?kolko mate rokov?ak ma 16 a sprava sa takto, tak to este chapem, mozno z toho vyrastie, ale ak ma po 20, tak potom nechapem...a dareceky by som jej rozhodne nekupovala,vsak ty si neurobil podla mna nic,za co by si sa mal ospravedlnit,ked tak vysvetlit,to hej,aby nemala pocit,ze po nej netuzis,ale ospravedlnovat sa nemas za co!!!

tekvicaaaa

suhlasim s janka24 - ona je asi taky typ, ze potrebuje, aby sa im druhy zaliecal. Ja nevidim dovod, preco by mala byt nahnevana - praveze mala byt stastna, ked si ju zastavil v istom momente - tak si jej dokazal, ze nie si nejaky "čuro", co mu ide len o jedno ... Takze ozaj nechapem, preco je "urazena" ci "nahnevana". Skus jej to este raz vysvetlit, ako si to s tym stopnutim myslel a ked to "nepochopi", tak sa jej urcite "netlac do zadku" a neuc ju na darceky - aby si nezvykla, ze vzdy, ked ju nieco nastve, tak ako ospravedlnenie nieco od teba dostane. ja si myslim, ze na privitanie by jej jedna pekna ruzicka mala stacit, ver mi. Mna dokaze potesit, ked mi moj milacik kupi obycajnu horalku :)) Drzim prsty, aby sa to dalo do poriadku ...

rada

Jednoducho sa nestresuj, tes sa na nu a urobte si krasny vecer. Teraz urob prve kroky ty a ona to urcite uvita. Citi sa odvrhnuta ale ty ju presvedc nie to nie je tak ako si to mysli... Urobte si pekny vecer a tes sa na nu.

Kamilkoooooo

ja ju lubim taku aka je inu ju nechcem :( dufam,ze ked za nou pridem o 2 tyzdne to nejak bude lepsie, a ze sa to casom da do poriadku :( necem onu prist :(

janka24

Ja to chapem ,nikto nie je bez chyby a každý si zasluži, aby ho niekto lubil, nech je hocijaky:-)
Držím ti palce pri vybere darčeka.
a dam ti ešte jednu radu: Ak budeš cítit, že už dlhšiu dobu dávaš viac do vztahu ty ako ona a dalej to je stále rovnake a skor negatívne- z jej strany. Sadnite si a porpzravajte sa ...a ak to nepomože, ukonči to.
Ale verím, že sa to na dobre obráti. Pekný den.

Kamilkoooooo

Janka: dakujem,dost dobre si ju predstavujes :( ale chapes chcem aby bolo dobre :( tak si musim priznat tie veci,ono to neje Z MOJHO pohladu az take strasne,ale zasa bez chyby niesom:(
Romana: No som , nechapem co sa pytas a preco

janka24

neber si to na seba, to absolutne nie , ver mi. Proste ma taku povahu,že sa napaprči a ti to bude pripominat aj o sto rokov,ale možno z toho aj dospeje.
A čo kupit? Sa ti bojim normalne poradit. Kupiš jej plyšaka a ti povie: a čo som decko? Kupiš jej orieškovu čokoladu a ti povie, ved na tu som alergicka:-)
Kup jej ,čo vieš,že má rada.Pokojne jednu ružu a malý plyšak-alebo vankuš do postele nejaky maly pekny. A hned povedz-skor než by mala nastat nejaka negatívna reakcia,že veriš ,že sa jej to bude páčit, už len preto, že si je to od teba a že si jej to kupoval z lásky. Nech si to da hoci aj niekde do kuta izby ,ale v sdrci bude vediet, že si na nu myslel-to jej aj kludne napíš na nejaký pekný listok:-)
Tolko odo mna rada:-)

Kamilkoooooo

no nie bezne,ale stava sa ze poviem nieco proste,co by ma ani vo sne nenapadlo, ze bude nato taka reakcia, potom sa dlho ospravedlnujem.Ale to je sem tam,kde ma zlu naladu:( ono ked je zle tak dost,ale ked je dobre,je velmi super a vsetko je priam dokonale:( ale ja nechcem aby sa hnevala. Co jej mam napisat,povedat,zavolat,poslat,kupit,ja len cem aby bolo dobre,aj ked za tyzden,za dva, ale nech je dobre :( ja som jej necel nic zle naznacit:(