strata menzesu

IvetaMichael

Ja len toľko že ada nie je jediná čo netúži po ďeťoch,ja tiež nie.Bola by som zlou matkou.Ale pokiaľ ide o menzes tak to ma vedelo rozhádzať! A viete čo mi pomohlo? Celý máj mi to z ničoho nič vynechalo ale už sa to napravilo samé...bola to psychika. A dievčatám ktoré na to čakajú ako na spásu,skúsim poradiť: vypite si pohár červeného vína a jedzte cviklu...opakujte to dovtedy kým sa ten menzes nevráti.Ale ak nie tak potom už len lekár,no to je stresujúcejšie ja som rada že som to nemusela riešiť tak.

lelele

mima,...som na tom podobne a tiez neviem co mam robit::(( a tiez som ho mala naposledy v auguste a doteraz ho este nemam...ja som schudla 10kg..ale niekdo vravi ze staci pribrat na tu vahu ked si este mala menzes tak ja pomalicky priberam ..som zvedava ci mi konecne pride

mima9999

ahojte baby..pls poradte .od augusta do decembra som schudla cca 12 kg a uplne som stratila menstruaciu.. ale teraz asi pred dvoma tyzdnami som mala taky hnedy vytok aj s krvou a po dvoch tyzdnoch zas neviete co by to mohlo byt? k lekarovi sa bojim ist DIKI

natur

Je to prírodný produkt a patrí medzi výzivové doplnky stravy. Je urcený pre zeny uz od ranného veku. Zabezpecí Ti správne fungovanie hormonálnej sústavy a preventívne uzívanie tohto prípravku je tiez dôlezité pred prípadnými zdravotnými tazkostami. Ozvi sa na amotyckova9@gmail.com, zaslem informácie.

natur

Zenám pre ich vitálne zenské zdravie doporucujem prírodný produkt ESTERA Balance formula s obsahom rastlinných estrogénov, ktoré vyrovnávajú hormonálne výkyvy a podporujú zdravý pomer metabolitov estrogénu. Neviem aké odtucnovacie kúry ste absolvovali, no tieto spôsobili to, ze ste stratou váhy stratili aj ziviny dôlezité pre správne fungovanie organizmu. A samozrejme tým nastali poruchy v organizme. Aby vás organizmus zacal správne fungovat potrebujete rýchlo dodat mu co najviac zivín. To dosiahnete výzivovým produktom LifePak. Nebojte sa, s ním nepriberiete, len dodáte organizmu to, co potrebuje. Z vasej stravy, ktorú uzívate pre stíhlu líniu nedostane organizmus potrebné ziviny a upozornujem vás, ze po case sa môzu prejavit aj iné zdravotné problémy.
Nehovorím, ze krása nie je potrebná, ale prvoradé je zdravie. Kliknite na -odkaz odstránený-, poradíme.

lelele

ada3334...ved ani ja nechcem pribrat naspat lebo ..ale musim:((...schudla som 10kg..a uz som pribrala 2kg..a menzes stále nikde tak preto sa bojim ze ho nedostanem ani ked priberem 5kg..