kamratka ci nie?

Príspevok v téme: kamratka ci nie?
allickaa

Ahoj mam 15 rokov a kamosku ktora ale mala blbe poznamky na moju adresu este v minulosti,napr ze som tucna a ze mi pozica orbitrek a a ze nikdy nebudem modelkou a take kraviny,,pritom mam 175 cm a 52 kil.dost ma to ranilo lebo ma urazala aj pred ostatnymi..neviem ci mi zavidela lebo co...potom sa uplne zmenila a ja som jej odpustila..no teraz sme mali oslavu na ktorej vytiahla alkohol a opila sa..zhodila na mojho brata ze tak doniesol alkohol a pritom to nebola pravda a zle sme mali obaja..mam jej odpustit alebo ako?lebo nechcem trhat nasu partiu v skole,to by nastrbilo dalsie vztahy.dakujem

monica gazpio

Ahoj allickaa, tieto problémy dôverne poznám. Aj ja som mala viac takých kvázi kamarátok, ale akonáhle som zistila, aké naozaj sú, tak síce som sa s nimi kamarátila, ale tak ako napísala jajka s odstupom. Ja by som Ti poradila nevstupuj do tejto partie, ale ani jej nič nehovor. Myslím, že to bude "menšie zlo". Proste sa sprav "hluchá a slepá", lebo ak uvidí, že si z toho nič nerobíš, tak prestane, a ak uvidí, že si z toho niečo robíš, tak do Teba bude just podrýpovať. Máš pravdu, radšej menej priateľov, ale pravých, ako napr. 200 - 300 priateľov, ale 99 % z nich by sa Ti otočilo chrbtom, akonáhle by Ti bolo treba pomôcť. Ja môžem nazvať skutočnými priateľmi iba 4 - 5 ľudí.

zuzic

kasli na nu. poznam tychto ludi a mne kamaratka narobila tiez pekne trapasy. pred vsetkymi spoluziakmi ma tolkokrat zhodila, napr. na informatike im rozposlala na vsetky pc moju najhorsiu fotku, opisala ulohu a isla si ju oznamkovat, pred vsetkymi spoluziakmi ked som odpovedala poznamenala ake mam sunky a tak...alebo mojmu kamaratovi co sme sa davali dokopy nakecala hned blbosti a odvtedy mi znicila kamaratstvo s nim...to ma mrzi najviac. odvtedy na taketo kravy kaslem, vykasli sa na nu aj ty lebo ti znici vztahy ved vidis ze nema charakter...

allickaa

ok,dakujem velmi pekne za rady.Ja sa s nou skusim porozpravat,ale aj tak si myslim ze to priatelstvo uz nebude ako predtym...ale radsej mat menej skutocnych priatelov ako vela falosnych...

darika

pises,ze sa odvtedy zmenila,ze je ina.Tak toto co sa stalo teraz,by som sa jej len opytala,preco to hodila na vas.Mozno mala strach a vtedy nerozmyslala,ze moze ublizit vam.Mala by si sa jej nato opytat.Uvidis ako za zachova.

Deee

alickaa, podla mna ti tato tvoja tzv kamoska zavidi a to na plnej ciare, podla opisu nemozes byt ani omylom tucna, skor krasna stihlucka baba takze by som si z nej vobec tazku hlavu nerobila, ale na druhej strane by som ju nenazyvala kamoskou a netravila s nou prilis vela casu resp. ak musis vramci tej partie tak s nou neries nic podstatne co by si nechcela, aby obratila proti tebe alebo vyzvonila dalej :-)

jajka001_

ked ma raz niekto skazeny charakter, tak ty s tym nic nespravis. ked sa s nou budes dalej kamosit, tak radsej s odstupom.