Ouvlacia v 7-8 den?

Príspevok v téme: Ouvlacia v 7-8 den?
Nunuki

Ahojte, som snazilka o babetko, ale pouzivam na urcenie ovulacie Lady-test (tycinka na sliny), podla ktoreho mi vychadza ovulacia (kapradinova struktura) uz na 7, 8, 9 den od zaciatku menstruacie. Viem ze normalne to ma byt okolo 14, 15, 16 den....
Je to nieco nenormalne, mat ovulaciu v ine terminy ako by mala byt? Ma s tym niekto skusenosti? Dakujem za rady

Nunuki

BT som este neskusala, ale to sa vraj musi merat denne v rovnaku dobu... a to ja pri mojej praci, a kazdy den inej pracovnej smene asi nevyuzijem?! Neviem premyslam aj nad tym, vyskusat to...

Nunuki

Ahoj baby, tak ja uz neviem, tento mesiac zase kapradinka od 9 den.... a dnes je 14 a kapradina je tam zase!
Tak uz neviem, kedy ovulujem! Minuly mesiac sme sa pokusali presne na kapradinove dni ( malo by ich byt cca 6dni)a kazdy druhy den sme na to vleteli... a neotehotnela som....
Tak sa mi zda, ze otehotniet sa v dnesnom svete stava skor "zazrakom" ako "prirodzenou" vecou! :(
Ach, vela stastia nam snazilkam...

rebeca caca

no ako ja tiez si to robim kazdy den a dnes je to uz tyzden a stale ho mam tiez ... kks nechapem :( ale ked dostanem ms tak budem smutnaa lebo som sa tak tesila ze konecne som si odhadla tak svoje dni :(

rebeca caca

je mozne ze mam ovulaciu uz 7 dni?????????? s tym lady testerom skusam kazdy den a stale tam mam papradie..nie vsade ale na par miestach sa nachadza ..prosim poradteeee

rebeca caca

babenky tie co pouzivaju ten lady tester... neviete poradit? je to asi blba otazka ale dam ju :D len som chcela vediet ci nejakym sposobom sa da zistit aj takto zo slin ci som tehotna :D asi nie ja viem len mi to vrta v hlave..viete ked som nemam plodne dni su take gulicky a ked mam je papradie ... a nieje este nieco tretie??:D

rebeca caca

jeee babenky ja mam papradieeee aky super pocit ked stale len bodky a bodky ..dnes mam 13 den a pozeraaaam krasne papradie :D:D:D jeeee len aby mi to vyslo :) mozem otehotniet aj hned v prvy den papradia??? a kolko to trva ?? 3 dni? alebo viacej?

rebeca caca

ahojte no dnes mi prisiel testik a uuuz som aj skusala :) no na prvy krat ani neviem co som tam dokopy videla... mam sice menzes hi ale nedalo mi to sa nepozriet hned ako to vyzera... videla som tam take bodky alebo ja neviem kruhy... to je ono?? :D bo neviem na papieriku boli nakreslene neplodne dni ako vyzeraju...ale zdalo sa mi to ine.A baby..asi blba otazka ale nejako v tom mam bordel.Ked budem mat uz to kapradovite..tie sliny znamena ze mi zacali plodne dni... no a vlastne mozem ostat tehotna uz v prvy den? alebo az na 3 den tych kapradin? dakujem

kvietok13

nunuky, podla mna ti to ukazalo dobre...kapradinu ukazuje zhruba 3dni pred ovulaciou a po ovulacii je slabsie....

ja neviem ci to spravne testujem, kolko tam nechas tie sliny schnut?? ako postupujes??