Ako zvladat panicku poruchu?:-(

mimka_

ja sa len preto pytam,ze aj ja mam panicku poruchu mna to prepadlo pred 2 a pol mesiacom v noci.hrozne daco..uz som si aj myslela,ze sa z toho dostanem ked mi v utorok a tiez vcera doslo zle take busenie srdca som mala ze az 170 aj vcera pri mne zachranka bola..ja to uz vzdavam a idem ku psychiatrovy kym neje neskoro kym sa do toho uplne nezamotam to uz asi sama nezvladnem

nexus

ze spinkas, to je super...:) ja cez den zvladam, ale mam zas poruchy spanku..zaspim.. ale ked sa v noci zobudim, maloedy znova zaspim...radsej by som bral, keby som bol malatny a nevedel sa dospat.. to je urcite lepsia varianta...
chces sa vratit na slovensko?

Wiqi

Aj som tancovala,aj ine sporty robila kedysi,teraz som lemra:-)a zacala som teraz na chrbticu cvicit.spinkam ako miminko.

Wiqi

Mimka,doma,prislo to zrazu taky divny stav,nedalo sa mi sediet v kresla,zacalo som sa hybat,cim dalej tym viac mi busilo srdce a potreba pit,brneli ruky,nohy,triaska,zima mi bola,priatel ma nasiel na zemi pred kupelnou,on mi zavolal zachranku.a cely cas sa mi nedalo zivnut-nadychnut z hlboka-hrozny pocit a cim dalej wiac som sa bala-tym viac sa to stupnovalo..

nexus

pardon, tazke s tym sportom zacat, ked si sportovala, chodila do fitka, mohlo by to ist...k tomu sa este viem donutut...lebo sa citim potom lepsie...a dam studenu teplu sprchu, to je tiez dobra metoda na taketo stavy..

nexus

urcite, co ti mozem ja odporucit, je sport.. neviem, ci si sportovala niekedy, ak nie, je to valmi tazke, taky beh..
ked nie to, aspon rychla chodza na dlhsiu trat...a so spankom si ako na tom?

mimka_

pises,ze ta zobrala zachranka.kde ti prislo zle doma ci vonku?ako sa to prvy krat u teba prejavilo,ked si zachranku volala