Oslabena imunita

Adusiq

noo co sa tyka toho co som si precitala jeden clanok tak zistujem ze niesom jedina ktoru tu trapia tie,,afty,, ja s nimi mam problem uz niekolko rokov...niekedy to bolo v pohodke ale teraz uz nie.neurobi sa mi len jeden ale dokonca tri afty a to uz je fakt dost aj na mna...tyzden aj nieco nemozem poriadne jest ani nic..doktorka mi povedala ze je to koli oslabenej imunite...ale nepredpisala mi ziadne vitaminy tak sa s tym musim trapit...ale zistila som ze dobre na to ucinkuje ustna vola Listerine ta modra..mne to vyzrala do troch dni a preslo to....tak neviem..asi am to bude sprevadzat cely zivot :)

hanicka toma

Dobrý den, mně i mým dětem na oslabenou imunitu zabrala dlouhodobější imunokúra. Je jich více druhů a každý doktor Vám doporučí něco jiného. My brali a stále bereme curenzym- je to na bázi enzymů z rostlin, ale není to slaboučké homeopatikum, a setkáváme se s úspěchem.

RNG

Odmorene telo samozrejme lepsie pracuje tj zvysi sa aj obranyschopnost=imunita.
A enzymi vyborne odmoruju/cistia telo. Naviac zlepsuju aj traviaci proces, takze je telo lepsie zasobovane, lebo vie vytazit viac zivin s jedla.
Ale po mononukleoze si treba najma vycistit a zregenerovat poskodenu pecen a na to je vhodny protokol dr Berksona skladajuci sa zo sylimarinu, alfa lipoickej kyseliny a selenu. Uz som ho tu viackrat spomenul, mozete si ho vyhladat.
Je aj na Google.sk pod slovami "protokol dr Berksona RNG

LaurinkaK

Vyrazne sa mi naburala imunita po mononukleoze ;( Asi rok som drzala prisnu dietu, ale tak ci tak som bola schopna ochoriet po prvom kychnuti... Lekar mi odporucil podporit obranyschopnost wobenzymom, ktory funguje na baze systemovej enzymoterapie. Uzivam ho uz rok a citim sa ovela lepsie ;)))

jajkafr

dida
ja som bola u alergológa zmenil mi liečbu na alergiu a astmu a nasadil vakcíny na posilnenie imunity od malička mám problémy s imunitou časté zápaly priedušiek občas aj pľúc nikdy však teploty teraz prvýkrát :( teraz som už brala 7. antibiotiká za tento rok :(

dida baf

jajkafr
no ja mam herpesy odmalicka , takze to uz niee je nic nove:D .... presne tak,to iste aj ja,no treba sa len riadne vyliecit,a potom len posilnovat imunitu ako sa len daa :D ... dopujem sa len kyslou kapustou,citronmi,cajmi,atd :D.... nech som zdravaa ako ryba :D

jajkafr

dida
s herpesmi ti nepomôžem našťastie som herpes nikdy nemala aj napriek mojej neskutočne slabej imunite ...
teplota zvykne klesnúť na tretí deň ja som mala horúčky teraz prvýkrát v živote a bolo to katastrofálne v piatok som začala horúčkovať do pondelku ma to držalo a do piatku som sa dostávala ešte do kopy lebo som bola taká slabá ešte k tomu som mala strašne záchvaty kašľa... teraz už len pokašlievam, ale je to ok :)
a čo sa týka aftu tak ten sa hojí dlho skús si kúpiť Betadine v lekárni daj si ho na vatovú štetôčku a s ňou si potieraj aft niekoľkokrát denne malo by to prejsť

dida baf

datelinka,jajkafr
vdaka ze ma tak ukludnujete,tuto karioll,ktory mi tiez pomohol,no dost na vystrasil,ked mi povedal ze umrem a podobne :D ...
citim sa celkom fajn,horucka je na ustupe,sice sa mi po celej dolnej pere spravili herpesy take ozrutnee ake som este nikdy nemala ,zijem :DA to je hlavne..ani tak uz nekaslem...len ten aft nemizne :D

jajkafr

dida
neboj rtg pľúc je v poriadku takže nemáš nič možno to je prechladnutie, angína, maximálne zápal hrtana a to je nič v porovnaní so zápalom pľúc či priedušiek takže je to v pohode ... a ako sa cítiš?